Wpis z mikrobloga

@masuwacz33: trochę wg mnie za wąskie, z bliska widać, że to jeans, ale z daleka będą wyglądać jak jakieś dresy do biegania czy tego typu sportowe legginsy na rower. Ale to kwestia gustu. No i ten kąt robienia zdjęcia trochę zniekształca obraz, być może z daleka wyglądałyby spoko.
@masuwacz33: Jeśli chodzi o obecnie modne spodnie to duża część osób nie nosi szerokich a za duże jest to znaczna różnica, moim zdaniem ciut szersze powiedzmy takie klasyczne proste bo nie wiem jak to inaczej nazwać dużo lepiej by wyglądały. Najbardziej obrzydliwe jeśli chodzi o męskie spodnie były te takie obcisłe które wyglądały dosłownie jakby ktoś poszedł do młodszej siostry i jej te jeansowe legginsy z szafy ukradł.
https://supersklep.pl/i284733-spodnie-prosto-chino-visit-black
@masuwacz33: Dla mnie ten outfit jest metroseksualny. Od skarpetek, przez spodnie, po koszulkę włożoną w te spodnie. Ogólnie to wyglądasz na osobę, która ma delikatną urodę i budowę i to jest spoko bo dziewczyny bardzo lubią feminine type of men ale mnie się wydaje, że zyskałbyś na atencji gdybyś jednak postawił na luźniejszy strój. Taki less effort bardziej nonszalancki.
@Pucio-pucio_96: No ja w sumie z tym metroseksualizmem bym się nie zgodził, skarpetki są wg mnie normalne na wyższe temperatury, niższe, ale nie jak do balerin. Koszulka włożona bo chciałem by było dobrze widać spodnie.

Jaka jest wg Ciebie granica wąskości spodni, żeby były akceptowalne?