Wpis z mikrobloga

@Winter_Scorpion: W co ma odcięcie od patologii do pilnowania porządku z treściami związanymi z moimi dobrami osobistymi? Nie życzę sobie, żeby na pato-tagach był mój wizerunek i sukcesywnie zostaje to usuwane, gdy tylko zostanie wysłana o to moja prośba. Czego tu nie rozumieć?
  • Odpowiedz
@stanislaw-robak: Czekaj ty mówisz o Marlenie? Po pierwsze jaka to małolata jak ona jest 1,5h starsza ode mnie. Po drugie jak chcesz mnie osądzać to idź na prokuratora, postaw mi zarzuty i wtedy możemy rozmawiać. Po trzecie zrób dokładny research, bo mimo hektolitrów wypitej miętówki ja wiem jak było. Święty nie jestem, ale zwyrodnialcem też nie jestem.
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Dobrze, że zaznaczyłeś „ku uciesze gawiedzi”. Pato widzowie sami to nakręcali, a ja głupi pod wypływem alkoholu i narkotyków myślałem, że robię dobrze, bo zabawiam publikę. Teraz ci sami pato widzowie, którzy to nakręcali, chcą się bawić w prokuratorów na białych koniach i podbijać swoje chore ego na mojej osobie. Po moim trupie.
  • Odpowiedz
@Rafatus69: No masz racje, to nie Twoja wina, to widzów. Poza tym, każdy alkoholik #!$%@? żonę. Gowno mnie w sumie obchodzi Twój pseudo mądry bełkot, do końca życia emigracja i zgłaszanie filmów jak srasz na showupie, lejesz kobietę, czy dajesz się ruchac w dupe. A w internecie nic nie zginie i sam mam Google Drive z tymi akcjami. #!$%@? Ci w dupe i sobie to zgłaszaj. I tak do końca swojego
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Jak ja po Warszawie na uberze po odwyku jeździłem w 2020 roku i nikt na mnie nie pluł. Wyjdź z internetu i tego ograniczonego umysłu. Garstka frustratów to nie cała Polska. Na emigracji jest mi dobrze, nie narzekam. Oczywiście, że w internecie nic nie ginie, ale jeśli używasz treści z internetu niezgodnie z prawem to jest to przestępstwo. Są różne osoby. Ja na Google drive mam książki, filmy dokumentalne, a
  • Odpowiedz
@Rafatus69: ja #!$%@?, jednak pic przestać możesz ale udawanie mądrego to Ci nie wychodzi, po pierwsze to, ze mam zapisany Drive z Twoimi akcjami jak się sam upadlasz to znaczy, ze już nic więcej nie mam na komputerze, masz racje, tak jest, nie zmyślam. No i fajnie, ze jeździsz po Warszawie uberem i nikt nie pluje, szkoda, ze nie zrozumiałeś. Emigracja do końca życia, cze. Wielki #!$%@? prawnik się rafatus znalazł.
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Jakie udawanie mądrego? Gaszę cię, brakuje ci argumentów to ostatnia deska ratunku i „udajesz mądrego!”. Szkoda mi żywotności klawiatury w telefonie na takiego uomka.
  • Odpowiedz