Wpis z mikrobloga

@kamillus: no strasznie wygląda. Też ostatnio się bliżej zapoznałem z jedną panną przed 40 i znacznie bardziej dziewczeco od nikity wygladala, wiec strach sie bac jak nikita przed 30 bedzie wyhladac.
@Linnior88: kocham te pseudopsychologiczne mądrości xd a nie może być po prostu tak, że jak ktoś mówi, że coś mu się nie podoba, to znaczy, że mu się nie podoba?

@PZt37 To jest mloda, ładna dziewczyna, więc wystarczy lekki makijaż, ułożone włosy, jakies spoko ciuchy i będzie naprawdę ładnie wyglądać.

Problem z takimi stylowkami jak ta, jest taki, że trzeba mieć do nich delikatną, naprawdę piękna urodę, po prostu być taka
@kolorowe_jarmarki: to jest często potwierdzany fakt że jak facet krytykuje jakaś kobietę to mu się najczęściej bardzo podoba ;) koleś by nie tracił czasu na laske która wygląda jak Anna Grodzka, ale widocznie Cię zabolalo bo twoi faceci się śmiali z jakichś lasek ty się cieszylas a oni podświadomie się na nią slinili xD
Jeśli facet krytykuje atrakcyjną laske prawie zawsze chce tym ukryć że czuje do niej miętke honey
@Linnior88 kek co ty tam bełkoczesz zielonko?
Gdyby nie beka z multipli to pies z kulawą nogą by uwagi nie zwrócił. Jest ogrom pięknych kobiet nawet ze wsi, ale tutaj mamy zniszczony już przez używki organizm i nawet 100k PLN nie pomogło.
Zawsze zwracam uwagę na kobiecą urodę i wiele kobiet czy influencerek spokojnie bym przyjął do trójkąta.
Jednak te oszpecone czy też brzydkie z natury mogą liczyć na brutalną opinię.
Jak
@kamillus: tylko że ona z twarzy jest piękna, ma okrągłą atrakcyjną dla większości facetów twarz , poprostu ja sama po latach życia na tym padole zauważyłam że największe branie mają kobiety z okrągłą twarzą drobne wszystkie moje koleżanki które tak wyglądały miały facetów od groma
Kogo ty chcesz oszukać facet , gdybyś miał do wyboru wysoka z podłużna twarzą a drobna z delikatną uroda to nie gadaj że byś wybrał pierwszą,
@kamillus: możesz sobie kłamać do nie świadomych na temat biologii ludzi ale nie do mnie, dziwne że zawsze faceci fetyszyzuja kobiety z krajów gdzie jest ten specyficzny typ urody drobna plus zaokrąglone twarz jak Azja Rosja itp
@Linnior88 lol.
Lubię drobne, ale zdecydowanie nie takie z predyspozycjami do bycia ulańcem. Twarz na być ładna. Podwójny podbródek to wyklucza.
Ta zwyczajnie wygląda staro. Za pięć lat będzie już ulaną Grażyną. To pokazuje, że nawet pół roku życia po menelsku niszczy kobietę na zawsze.
Zawsze wybierałem kobiety, które wyglądają młodo.
@kamillus: ale czemu myślisz że kogo kowlwiek obchodzi twoja opinia ? Zdanie facetów na temat kobiet było ważne jak kobieta była na utrzymaniu faceta i byla od niego społecznie i biologicznie zależna, w czasach gdzie kobieta sama na siebue zarabia facet jej nie dokłada to wylane na waszą opinię co wy lubicie a co nie , jak to mówią czarne kobiety z Ameryki nie wyglaszaj swojej idiotycznej opinii nie zachowuj się
@kamillus: urazilo Cię zdanie że wasze zdanie się nie liczy odkąd nie jesteście głowami rodziny ?
Facet miał tylko coś do gadania jak lozyl finansowo na kobietę odkąd tego nie robicie geba w kubel nikogo wasze zdanie nie obchodzi
Ps bycie ulana nie jest nawet tak w połowie źle jak bycie facetem bez testpsteronu który myśli że ma coś do gadania jeśli laska zarabia tyle samo
First pay my bills then