Wpis z mikrobloga

na konfederacje głosują Kuce, a na PIS stare baby. Tymczasem typowy opozycjonista, obrońca demokracji, konstytucjonalista, erudyta.

XDDD Piękny jest ten filmik, jak z jakiegoś zjazdu białej magii i zaklętych kamieni. Z kamerą wśród zwierząt. Zjazd odlepusów XD

#polityka #konfederacja
wonsztibijski - na konfederacje głosują Kuce, a na PIS stare baby. Tymczasem typowy o...
  • 15
  • Odpowiedz
O to że powiedział że jest 150 osób na marszu xD


@Aokx: nie wiem, nie wiem, odnosiłem się do podlinkowanego fragmentu, tam mówi że nie ma kamery mając ją na sobie.
  • Odpowiedz
@aarahon: Typie, gość bekę kręcił i nawet kilka młodszych osób podeszło mu pionę przybić, sle widać ty reprezentujesz tych wściekłych januszy, bo sam nim jesteś
  • Odpowiedz
Typie, gość bekę kręcił i nawet kilka młodszych osób podeszło mu pionę przybić


@Kopyto96: w Polsce są też ludzie popierający ruską napaść na Ukrainę, niektórzy są młodzi. Utożsamiasz się z nimi? Albo z nastolatkami którzy dla beki podpalili bezdomnego?
  • Odpowiedz
no i?


@aarahon: no właśnie, co z tego, że powiedział, że na marszu było 150 osób. Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia, że ludzie nie powinni zachowywać się jak dzikusy (jak ludzie na filmie) z powodu takiej pierdoły :^)
  • Odpowiedz
co z tego, że powiedział, że na marszu było 150 osób


@EissIckedouw: no nie wiem, Ty o tym piszesz, ja piszę że ta osoba kłamała tym ludziom w innej sprawie, prosto w oczy.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: tragedia, krzyczo "sprzedawczyki". Może jakąś transkrypcję sfabrykuj przynajmniej albo coś. Bardzo cywilizowani ludzie, jak na to że ich kraj jest rozwalany na kawałki a pieniądze rozkradane po spółeczkach i wydawane na prymitywną propagadnę. Jak chce z tego jajcować to niech się nie dziwi że w końcu dostanie prętem w łeb.
  • Odpowiedz
@Wap30: #!$%@? na kawałki faktycznie. Nie mogę słuchać takiego nieudacznego #!$%@?. Tutaj nie ma nic do #!$%@?, to są kartony i płyta paździerzowa. Kiedy to do was dotrze.

Jest normalny rząd, boży, wybrany w demokratycznych wyborach, przez takich samych ludzi jak i na tym obrazku.
Mażecie się jak małe dziewczynki, bo wam lalkę zabrali. Normalnie ludzie co są u władzy z tej władzy korzystają i tak jest od najmniejszej gminy na
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: ja nikogo nie promowałem, nie wiem co ty chcesz. Tak, było #!$%@? i jest dużo oszołomów na opozycji, ale nie brzmisz jak ktoś kto ma cokolwiek konkretnego na myśli, więc nawet nie wiem do czego miałbym się w sumie odnieść xD
  • Odpowiedz