Wpis z mikrobloga

Ból w lewej dolnej części brzucha, tak jakby pod ostatnim żebrem na dole. Zwijam się na łóżku od rana, byłem w moim miasteczku u lekarza dyżurnego, przepisał NOSPE. Podejrzeniem jest nerka lub układ trawienny, gdy mnie ostukiwał po plecach poczułem ból idący do przodu - argument za lewą ręką. Na najbliższy SOR mam daleko, ból występuje niezależnie od pozycji ciała, rano piłem herbatę imbirową + serek skyr, poza tym nic nie jadłem. Spotkał się ktoś z czymś takim? odchodzę od zmysłów, zwijam się z bólu.
#medycyna #sor #brzuch
swag_czajnik - Ból w lewej dolnej części brzucha, tak jakby pod ostatnim żebrem na do...

źródło: temp_file.png5764960455188387126

Pobierz
  • 23
  • 2
@Kangur100 @Rudz1elec @aegispolis @Czerwony_Krokodyl @czuczer @ArquesMartin
Aktualizuje wpis, o 3 w nocy nastąpił wypis z SOR. Diagnoza - 2 mniejsze kamyczki, z zaleceń to pić dużo wody i nosić przy sobie mocne przeciwbólowe. Generalnie to jestem bardzo zadowolony z SOR #borowska , jakieś 30min czekania w kolejce, a potem już z górki. Z ciekawostek to co roku robię usg prywatnie w kontekście obserwowania wątroby, niestety nikt nigdy nie przyjrzał się nerkom. Dziękuję
  • 3
@ArquesMartin @Rudz1elec @czuczer @aegispolis @Czerwony_Krokodyl @Kangur100 @KollA
Wolałam serdeczne osóbki, jestem drugi dzień w szpitalu, aktualnie po operacji metodą URS/URSL. W moim przypadku skończyło się szczęśliwie, ryzyko było, bo odpływ lewej nerki był całkowicie zatkany karmieniem. Wszystko rozpoczęło się 11.06, więc jestem zadowolony z czasu trwania, wszystko NFZ. W moim przypadku kamień mógł być kwestią genetyki, jednak do 20 roku życia miałem w domu wodę z kamieniem, potem zmieniłem miejsce zamieszkania i