Wpis z mikrobloga

hehe zalogowałeś się po QRcodzie? sprytne


@roo-bin: dokładnie tak i to pomimo faktu, że moje IP nigdy nie logowało się w Kambodży ( ͡º ͜ʖ͡º)

swoją drogą ciekawe czy to kwestia klasy energetycznej urządzeń, czy też zawalonych i zaniedbanych lodówek i zamrażarek czy wszyscy sąsiedzi podpięli się już pod Łyssego


@roo-bin: właśnie dlatego dodałem jako ciekawostkę bo wygląda to mega dziwnie bo oprócz niego to
@roo-bin: Nie wiem jak narkotyków ale tego konkretnego to brylują na tle świata https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwj8ntzBoL3_AhWXuYsKHeZjBBMQFnoECA8QAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.bangkokpost.com%2Fworld%2F2130115%2Fcambodia-emerges-as-major-meth-producer-amid-pandemic&usg=AOvVaw0d0-U8X5j03tlj6DhS4kNd i w cale bym się nie zdziwił gdyby preZEZ klepał u siebie na chałupie,bo to dosyć prosty temat,niż zrobienie bigosu ;)
@roo-bin: No to znaczy co ze jak w birmie produkują wiecej to w kambodzy nie produkują?Produkują i to od uja i ciut ciut,sprawa tyczy się zużycia prądu u preZEZa i gwarantuję wam że lodówki aż tak ze zuzyciem nie wyskoczyly,bo akurat siedze w biznesie miesnym i wiem jaki moze byc wzrost przy 3 kolejnych lodowkach,czy preZEZ może produkowac meth absolutnie uwazam ze tak,bo to że ćpa to jest wiadome to ze
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Nie o to chodzi czy produkują tylko czy "brylują". Zresztą Shan wciągał Kambodżę nosem nie tylko pod względem narkotyków. To także miejsce gdzie można dobrze zjeść (popróbować makaronów z Shan), popływać po pięknym jeziorze Inle, które deklasuje jezioro Tonle Sap w Kambodży pod każdym względem:od ceny (w załączniku notatki, które otrzymałem w Kalaw, z których można sobie przeliczyć koszt całodniowego wyjazdu w zależności od opcji i dodam, że prywatna łódź
roo-bin - @wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Nie o to chodzi czy produkują tylko czy "br...

źródło: shan

Pobierz
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: tylko trzeba mieć jeszcze odbiorcę. Łysy tam będzie co najwyżej jako podwykonawca, bo prędzej go sprzątnie lokalny generał niż mu pozwolą robić na własną rękę. Te siatki pedofili i dragów na 100% są pod kontrolą rządu, oczywiście nieoficjalnie, a wszelkie naloty to co najwyżej pokazówki, żeby USA się nie burzyło.