Wpis z mikrobloga

@JorgNovartis możesz wziąć od razu nową zelde. Obydwie to świetne gry, ale wydaje mi się, że nowa jest bardziej rozbudowana fabularnie i nawet gdy znudzi Cie eksploracja to zawsze możesz lecieć z historią. W niektórych miejscach też dużo bardziej prowadzi za rękę, postacie dużo bardziej sugerują gdzie się powinieneś udać (oczywiście możesz lecieć gdzie chcesz) i generalnie jest bardziej przystępna dla nowego gracza.
@JorgNovartis: Pewno jest tylko jedno, jak zagrasz we dwójkę to nie ma opcji, abyś powrócił do jedynki. Jeżeli chcesz spróbować rozkochać się w Zeldzie to proponuję kupić BOTW, sprawdzić co i jak, ograć (spokojnie 100h pęknie), popatrzeć inne gierki na switcha i dopiero wrócić do TOTK po kilku miesiącach. Jeżeli nie jesteś pewien czy Ci się spodoba i chcesz tylko się z nią zapoznać to uderzaj od razu w TOTK. Szansa,
@Traczex: cały set możesz kupić w sklepie w wiosce Rito. Chyba nie ma opcji żeby znaleźć za darmo. Ale w zasadzie do całej eksploracji mroźnego regionu wraz z główną misją wystarczą dwa elementy, np góra i spodnie. Górę można też kupić w sklepie w Lookout Landing, ale nie wiem czy nie pojawia się tam dopiero po skończeniu wątku w wiosce Rito.

A, i jeśli te spodnie które masz to te które
@JorgNovartis: Kup jedynke tak samo jak ja bo jak zagrasz w dwójke to juz nie wrocisz do jedynki, najlepiej nie ogrywaj ich po sobie, ograj jedynke potem moze jakiegoś mariana czy poksy i wroc do zeldy
@JorgNovartis W 2 jest kontynuacja wątków z 1 części. Na pewne elementy inaczej się patrzy gdy tworzyło się historię danego miejsca.
Nie mniej 2 jest tak skonstruowana że nie musisz tego wiedzieć.
Możesz przejść 2 i za jakiś czas chcieć ograć 1 i odkryjesz, że świat który znasz z 2 jest taki dzięki Tobie ;)
Zobacz sobie na YT gameplay z 1 i 2 sam zdecyduj w jakiej kolejności grać.