Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: Nie było żadnej manipulacji tylko kolejna kompromitacja budki.


@Latarenko: no, kompromitacja chyba w oczach osoby która rozgrzeszy każdą niegodziwość, jeżeli popełniający niegodziwy czyn dobrze odśpiewa hymn.
Hymn jest bardzo ważną sprawą i każdy Polak powinien poczuć patriotyczne uczucie w sercu słysząc go. Dlatego tym bardziej obrzydza mnie wycieranie sobie buzi symbolami narodowymi przez osoby, które działają na szkodę naszego państwa. Symbole narodowe są po to, by czuć dumę z
  • Odpowiedz
Nie było żadnej manipulacji tylko kolejna kompromitacja budki.


Jak coś takiego może napisać ktoś będący wyznawcą b0saka, winnickiego, memcena, k*rwina, brauna, wilka, a kiedyś sośnierza, dziambora czy godek? Dla mnie nie do ogarnięcia xD
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: ja się dziwię, że Budka nie wyjaśnił tego że nie zna 4. zwrotki, jak zwykle że to wina PiSu
zresztą tak samo jak ty. każda większa i mniejsza kompromitacja Tuska i jego partyjniaków i się zaczyna sranie spamem o "a bo we PiSie to"
tutaj wyjaśnia czyja to wina, że jego partyjny kolega #!$%@?ł się w robocie
huncwot_ - @PrzeKomentator: ja się dziwię, że Budka nie wyjaśnił tego że nie zna 4. z...
  • Odpowiedz
@Kryspin013: bo nie zna, tak jak 99% społeczeństwa. Mógł normalnie powiedzieć, że nie pamięta. Zamiast tego robi fikołka i mówi o atakującym rządzie.


@brakslow: #!$%@? go tam wie, ale po chwili sobie przypomniał przecież
  • Odpowiedz