Wpis z mikrobloga

taki wygląd typowego wykopka z głównej

możesz go masakrować faktami, logiką i nauką, ale ta "racjonalna" strona kompasu politycznego woli się zesrać w komentarzach pod jakimkolwiek znaleziskiem z udziałem osób transpłciowych niż po prostu przestać ich nienawidzić

a.....y - taki wygląd typowego wykopka z głównej

możesz go masakrować faktami, logik...

źródło: EdtdhceXsAItfIB

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@MajsterOfWihajster: jesus fucking christ, że ja muszę tłumaczyć obrazki w internecie jakby to była publikacja naukowa XD
To nie chodzi o podręcznik szkolny, w obrazku chodzi o to, że ludzik zasięga do źródła opartego o konsensus naukowy i znajduje tam taką treść - nieistotne czy to papier czy ekran czy człowiek
  • Odpowiedz
@ananasowy: mogę, osoby które są homoseksualne lub zmieniły płeć są ośmieszane przez lewackie lobby, choćby takie fikołki logiczne jak facet w ciąży. Ja jeszcze jestem w stanie zrozumieć pokrętną lewacką logikę ale taki Janusz który przy niedzieli je schabowego z mizerią pomyśli sobie "#!$%@? dziwadła" bo facet nie może być w ciąży. Jakoś ladyboye w Tajlandii nie mają najmniejszego problemu mówić z tym, że urodzili się FACETEM ale są KOBIETĄ. Lewactwo
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: nie mam żadnego kolegi geja (pewnie mam ale się nie ujawnia ze względu na to jakich zwyroli robi z nich lobby LGBT) nie znam żadnego transa. Szanuje takich ludzi bo to nie moja sprawa kto kogo kocha, kto z kim uprawia seks albo kto z jaką płcią się identyfikuje. Po prostu jestem myślącym człowiekiem i widzę, że lewactwo to rak do sterowania głupim społeczeństwem. Myślisz inaczej niż my? Trzeba Cię
  • Odpowiedz
Lewactwo będzie Ci mówić że jesteś transfobem jak stwierdzisz że są biologiczne dwie płcie.


@imargam_2137: fajnie, ale mógłbyś odnosić się do rzeczywistości nie wymyślonej w twojej głowie? Ja nie twierdzę i większość lewicowców jakich znam nie twierdzi, że jest więcej czy mniej niż 2 płcie. Możemy gadać o jakiejś grupie, która nie obejmuje mnie, ciebie ani tematu rozmowy, ale proszę, nie udawaj, że nie zmieniasz tematu.
  • Odpowiedz
Po prostu jestem myślącym człowiekiem i widzę, że lewactwo to rak do sterowania głupim społeczeństwem. Myślisz inaczej niż my? Trzeba Cię zniszczyć.


@imargam_2137: ale w realnym życiu, poza prawackimi urojeniami w internecie to osoby LGBT są niszczone przez prawactwo. Manipulacji o tym sędzim nawet nie skomentuję, bo to zbyt żałosne, żebym tracił energię.

Generalnie stosujesz retorykę typu, że są ci dobrzy ludzie LGBT, którzy zamykają mordę i żyją w szafie. Obrzydliwe.
a.....y - >Po prostu jestem myślącym człowiekiem i widzę, że lewactwo to rak do stero...

źródło: FxUzZftWIAA9zIh

Pobierz
  • Odpowiedz