Wpis z mikrobloga

to musi boleć


@Nie_bo_ty: to już nawet wymyślanie takich fake faktów boli bardziej. Nie ma co zakłamywać rzeczywistości, współczesna medycyna umożliwia ogarnięcie tego przy minimalnym dyskomforcie. No chyba że ktoś się boi wszystkiego i wszystkich: igieł, dentystów, szpitali...
@GregPelka: cii, nie psuj narracji ( ͡º ͜ʖ͡º)

BTW jako ktoś kto miał już kamerę w żołądku, dupie i pęcherzu stwierdzam że ból to pojęcie bardzo subiektywne ( ͡° ͜ʖ ͡°) I prawo głosu w tej kwestii to mogą mieć ludzie po kanałówce bez znieczulenia a nie te płatki śniegu co przy temacie każdego możliwego zabiegu tak głośno krzyczą że "oj jak
ludzie po kanałówce bez znieczulenia


@purrminator: stary. miałem dwa razy kanalowke robioną bez znieczulenia. wiem bo nigdy nie miałem znieczulenia u dentysty a pierwszy rentgen szczęki mi robili pół roku temu i się kłóciłem że co oni mi #!$%@?ą, że jakaś kanalowka jest do ponownego leczenia jak nigdy nie miałem, a gdybym miał to bym pamiętał bo nigdy nie biorę znieczulenia xD oczywiście dokładnie pamiętam ten ząb i jego leczenie zarówno
@purrminator: e tam. po prostu ustawiłem sobie z leczeniem zębów taki mental, że #!$%@?, nawet jak będzie bolało to przecież z 5 minut i po ptokach (miałem w życiu regularne mocne, calodniowe bóle głowy po kilka razy w tygodniu, więc krótkotrwały ból to maly #!$%@?). sek w tym, że te dwa poprzednie kanałowe leczenia na tym zebie to takie dość rzeznickie, po prostu borowanie bardzo gleboko w kanał. tam się nikt
wg mnie to ja jestem czuły na ból ()


@Steven_Hyde: bo taką masz perspektywę, przez pryzmat subiektywnych spostrzeżeń i doświadczeń. Tymczasem średni próg bólu w społeczeństwie jest dużo niższy i gros ludzi (w tym ja, ale ja mam uszkodzony układ nerwowy, długi temat) nie przetrwa nawet zwykłej plomby "na żywca". I mental nie ma tu wiele do rzeczy: po prostu jesteś w stanie znieść ból lepiej od
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ale nie opowiadaj nam o swoich fantazjach erotycznych xD


@GregPelka: o tak, ja zawsze na realizację swoich fantazji wybieram stół zabiegowy w szpitalu, poletzam ( ͡ ͜ʖ ͡)

Masz OF? xD


@GregPelka: why are u geh?

Leczenie kanałowe nie boli. Boli infekcja


@GregPelka: No popacz a mnie infekcja nie bolała a przed kanałówką trzeba było mnie znieczulić toną chemii żebym wysiedział jak mi stomatolog
musi przejść przez etap umierania. I nie ma bata żeby ten ostatni nie bolał jak wszyscy diabli,


@purrminator: No właśnie niezbyt. Nie zawsze boli.

No popacz a mnie infekcja nie bolała a przed kanałówką trzeba było mnie znieczulić toną chemii żebym wysiedział jak mi stomatolog nerwy wyciągał.

Zmień stomatologa na nie-konowała. Bo to nie jest XIX wiek w Burkina Faso, że na żywca albo wcale. I jak wali tonę chemii to