Wpis z mikrobloga

@Matheushek: Należę do rozsądnych ludzi, więc na twoim miejscu, nie otwierałbym do czasu, aż nie potwierdzisz z kilku różnych źródeł, że w środku jest kod który pozwala pobrać grę ze store. Ale z doświadczenia wiem, że jak na pudełku nie ma oznaczenia Series S to nie ma szans na pobranie. Wieczorem odbieram swoje pudełko to Ci mogę dać znać.
  • Odpowiedz
@Matheushek: A jak to mozliwe ze gra ma działac na Xone i XSX a nie na XSS ? Moim zdaniem zadziała, jak narazie kazda gra na nowa generacje działa na obydwóch konsolach
  • Odpowiedz
@Paletka: wiesz, że klucze są szyfrowane na płytach? XSS nie ma napędu, te gry działają na XSS ale należy kupić wersję cyfrową (dlatego XSS nie jest oznaczony na pudle).
  • Odpowiedz
  • 0
@kopii: zwróciłem zafoliowane diablo do sprzedawcy , poczekam na zwrot kasy i kupię w sklepie Microsoft.

Z drugiej strony to bez sensu że gra nie posiada klucza do Xbox series s. Przecież są kolekcjonerzy i kupują wersję pudełkowe , a posiadają wersję Xbox series s. W takim przypadku trzeba kupić dwie gry. Bez sensu totalny
  • Odpowiedz
@Matheushek na 99,99% nie zagrasz z pudełkowej, jeśli nie ma oznaczenia Series S, to tym bardziej. Musisz kupić cyfrową, a pudełko zwróć jeśli nie było otwierane. Jesli otworzyłeś, to sprawdź czy sprzedawca ograniczył prawo zwrotu w ogłoszeniu, jeśli nie to może uda Ci się zwrócić, jeśli napisał o ograniczeniu otwieranych zwrotów, to sprzedaj szybko na Olx
  • Odpowiedz