Wpis z mikrobloga

#motoryzacja co byście polecili do 30 k? Nie zależy mi na osiągach. Najlepiej jakby nie palił jak smok, nie był zbyt awaryjny a jeśli już to części nie kosztowały milionów monet. #!$%@? chyba za duże wymagania xd. No ale wiecie o co chodzi. Żeby dojechać z punktu A do B bezproblemowo ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • 9
@hosearkadiomorales: tak, jeździ już ponad rok. Kupiła w końcu 1,6 crdi, bo akurat takiego trafiłem w fajnym stanie i za przyzwoite pieniądze. 2013 albo 14 rok produkcji. Na dzień dobry do wymiany poszło sprzęgło, za 1200 zł więc w obecnych czasach bardzo fajna kwota. Tam nie ma dwumasy, a sprzedawca o tym nie wiedział i dlatego sprzedawany był przyzwoitą cenę.
@hosearkadiomorales: Jest zadowolona. Ja brałem to pod uwagę, bo mój mechanik mi polecił koreańce. Sam dla siebie bym nie kupił, bo mi się nie podoba ;)
Jeździ się tym poprawnie, mnie zdziwiło to, że nic w tym aucie nie trzeszczy - sprawia wrażenie solidnie poskładanego.
Diesel jak to diesel - jak w planach jest jeżdżenie po mieście po 3-4 km to nie jest to mądry wybór.
Najtańszy w eksploatacji będzie ten