Wpis z mikrobloga

@kozackikozak: dokładnie wiecznie problem jak nie o feministki to o przeklinanie, a w sumie te czego oni oczekują, że te kilkaset tysięcy osób to będzie jakiś monolit o takich samych poglądach xd? to marsz przeciwko pisowi, a każdy dodaje po prostu coś od siebie ja jakbym tam był to bym powiedział przez ten mikrofon, że chciałbym legalnie zajarać, ale to przecież nie uczyniłoby innych uczestników palaczami xd
  • Odpowiedz
pisowcy i konfederaci chyba zapomnieli że to nie jest marsz który ma się im podobać.


@gram_w_mahjonga: No patrz pan, a podobno miał to być marsz dla każdego kto chce odsunąć pisiorów od władzy...
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: No jak wychodzi laska i pieprzy o patriarchacie to jako zwolennik konfederacji nie jestem w stanie tego popierać, bo mi się flaki wywracają do góry nogami, tak samo jak pewnie Tobie kiedy ktoś powie coś pozytywnego o KK. Lewicowy światopogląd i wyborca konfederacji nigdy nie wypali, tak samo jak poglądy prawicowe i wyborca partii razem xd, ale to nie znaczy, że to co wyprawia w Polsce PiS mi się podoba,
  • Odpowiedz
@kozackikozak: @gram_w_mahjonga Pis pogrywa z wami jak chce, wystarczyło podstawić jedną julkę żeby #!$%@?ła coś radykalnego i już wszyscy łykacie jak pelikany.
jedni tylko wskazują że gada głupoty a cała reszta już polaryzuje i walczy bo przecież feministka nie może nic głupiego powiedzieć przecież tylko radykalne lewactwo ma racje a tak w ogóle konfa to to samo co pis.

MYŚLCIE #!$%@?!
  • Odpowiedz