Wpis z mikrobloga

@CJzSanAndreas: @ZuluScout @rad_kop @ekjrwhrkjew @Aquamen @thority

Protest z powodu utrzymania podwyższonej stawki VAT 23%, w 2010 roku. Zadeklarowało się kilkaset wykopków, przyjechało tyle co na zdjęciu.

Zamiast wyśmiewać ludzi, którzy głośno się zadeklarowali i zlali temat, to plujecie na tych przyjechali protestować przeciwko niespełnionym obietnicom, tylko dlatego że było ich mało XD

ha tfu na was, klauny
@skarpetyodyna:

którzy przyjechali protestować przeciwko niespełnionym obietnicom, tylko dlatego że było ich mało XD


Niby tak ale nikt raczej nie wyśmiewał tego, że tam pojechali tylko wydało się wtedy jak wygląda przeciętny użytkownik wykop.pl xD Przecież to ledwo się tam z tej piwnicy doczłapało, i śmieszne było właśnie to, że zapowiadano wielkie protesty na wykop.pl a zastano to to xD Zupełnie jak z #obowiazkowecwiczeniawojskowe xD
@skarpetyodyna: Ja nie mam nic przeciwko tym ludziom, a wręcz mocno szanuję, że się spotkali w szczytnym celu, a deklaracje składało bardzo dużo osób, a wyszło jak zawsze. Gdybym jeszcze był bardziej aktywny w tamtym czasie na wykopie, to moja morda by też się tam znalazła ( ͡º ͜ʖ͡º)
@skarpetyodyna: a co, jesteś na tym zdjęciu? Obstawiam drugiego od prawej.


@thority: #!$%@?łeś 28 tysięcy komentarzy na mikroblogu i 11 tysięcy na głównej w 3 lata, mogliby cię umieścić jako definicje no-life w encyklopediach, ewentualnie w Sevres zamknąć obok wzorca kilograma xD

Zabraliby ci wykop to pewnie byś magika zrobił, nie masz prawa głosu klaunie xD