Wpis z mikrobloga

starzeje się ( ͡º ͜ʖ͡º) bliżej mi do 30 niż 20 i jak pół życia (no 1/3 bo od gówniaka tak do szkoły średniej) tylko MMO/FPS tak później RPG na konsoli aż do indyków. a chodzi o #hades.

w styczniu 2022 pograłem chwilę jak tytuł wpadł do gamepassa, ale zaraz odinstalowałem bo jak to tak, że ja zabijam bossa, padam i od nowa? gdzie tu sens? gra w ogóle trudna, jakieś perki, tutaj padam i wgl w dupie to mam.
tak mijał czas, trafiłem na Ori 2, ale szybko przeskoczyłem na 1 by mieć ciągłość fabuły i ile #!$%@? poleciało, ile razy wracałem do tej gry to nie polcze, ale przeszedłem i mega się bawiłem ( ͡º ͜ʖ͡º) następnie Ori 2 która jednak jest mistrzostwem, a długo nie mogłem się zabrać bo "łatwiejsza", aż znowu do Hadesa.

od dawna mnie kusiło by zagrać, był w cenie kebaba to wziąłem i kurde ( ͡º ͜ʖ͡º) 6h grania wczoraj, zaraz siadam i pewnie skończę jak różowa wroci z uczelni czyli w nocy xD no w 6h zgrindowalem bardziej postać i doszedłem dalej niż kiedyś przez kilka dni grania. no zakochałem się ()

#xbox #gry
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@Poucz ano prolog, im głębiej w las tym no ( ͡º ͜ʖ͡º) obecnie jestem na (początkującym) etapie gdzie #!$%@?łem już 2 siostrę. ehh, pamiętam jak miałem problem by dojść do 1 bossa, a teraz się #!$%@? jak padam dalej bo znowu trzeba przejść przez te komnaty, zabić tego bossa. czuję że ta gra mnie wciąganie na kilka miesięcy. teraz gram więcej bo się na moto #!$%@? i
  • Odpowiedz