Wpis z mikrobloga

Czy mamy tu perfumowe Mirki? Po kilku latach przerwy znów wpadłem w zapachowe sidła i chodzą za mną pozycje z listy poniżej. "Chodzą" mam na myśli, że czuję potrzebę ich poznaniam, jako że nie miałem okazji ich wąchać. Ciężko trafić je gdziekolwiek na stacjonarne testy, więc muszę uzbroić się w poszukiwania dekantów lub próbek.

Zanim jednak to jest tu ktoś kto miał do czynienia z którymiś z poniższych i potrafi powiedzieć dwa słowa, a może porównawczo?
Z góry dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy #pytaniedoeksperta

Olivier Durbano Black Tourmaline
Puredistance M V2q
Dsquared² He Wood Rocky Mountain Wood
Xerjoff Xj 1861 Naxos
Parfums De Marly Herod
Roja Parfums Elysium Pour Homme
Initio Oud For Greatness
DEV #2: The Main Act Olympic Orchids Artisan Perfumes
cebula12klocuch13 - Czy mamy tu perfumowe Mirki? Po kilku latach przerwy znów wpadłem...

źródło: fragrance-cabinet

Pobierz

LISTA

  • Olivier Durbano Black Tourmaline 0% (0)
  • DEV #2: The Main Act Olympic Orchids 4.5% (1)
  • Xerjoff Xj 1861 Naxos 45.5% (10)
  • Parfums De Marly Herod 9.1% (2)
  • Roja Parfums Elysium Pour Homme 13.6% (3)
  • Initio Oud For Greatness 13.6% (3)
  • Dsquared² He Wood Rocky Mountain Wood 13.6% (3)

Oddanych głosów: 22

  • 6
@xiv7 Mirku kompozycje perfum są tak przeróżne że ciężko odpowiedzieć w dwóch słowach (przez to właśnie myślę tak wielu ludzi fascynuje sie perfumami i docenia ich kunszt).

Na cenę ma wpływ wiele czynników.. Jest tu oczywiście czysty biznes - marketing, reputacja i w końcowej fazie cena regulowana popytem, ale często też historia, unikatowość i stosowanie po prostu drogich składników jak pizmo, ambra czy np katroreum (wydzielina z gruczołów napletkowych bobrów). Jeśli mowa
@cebula12klocuch13 He Wood Rocky Mountain Wood jest już wycofany ze sprzedaży. Był to jeden z moich ulubionych "drzewnych" zapachów. jakiś czas temu ktoś na tagu miał dekant ale wychodziło ponad 7pln/ml a wg mnie zapach nie jest wart tych pieniędzy.jesli chcesz tylko sprawdzić zapach to możesz spróbować poszukać "he wood cologne". zapach bardzo podobny tylko parametry gorsze.