Wpis z mikrobloga

Sędzia pracujący dla organizacji UEFA, której hasłem jest "NO TO RACISM" idzie na konferencję do polityka, którego hasłem jest "nie chcemy żydów w Polsce". Czy ten sędzia ma rozum i godność człowieka?

Czy prawaki już bojkotują lewacką UEFA i nie będą oglądać finału LM? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
Jarusek - Sędzia pracujący dla organizacji UEFA, której hasłem jest "NO TO RACISM" id...

źródło: Screenshot 2023-06-02 at 10-08-56 uefa no to racism Szukaj w Google

Pobierz
  • 45
@slabehaslo: @Martinjz i do wszystkich prawaków, gdybym nie znał Bosaka osobiście to bym uwierzył, że hasło "nie chcemy żydów" to fejk, ale proszę państwa ja znam/łem Bosaka osobiście i on to wypowiadał przy mnie i na serio! Takie są ich wszystkich rzeczywiste poglądy.
@filixcastellano:

no ale tak szczerze... chcemy zydow w polsce?


Ja bym mocno chciał, żeby do polski przyjechało z 2-4 miliony żydów. I to takich ortodoksyjnych. Ciekawe jak to by lewactwu przepaliło styki; bo z jednej strony mniejszość etniczno/religijna a z drugiej religijni ortodoksi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym też, żeby byli mocno aktywni politycznie i mieli własną partię w sejmie. Serio byłbym ciekaw jak by to wpłynęło
@Jarusek:

nie chcemy zydow w polsce


Przelewam stówe na dowolny cel charytatywny jesli pokazesz mi kiedy Mentzen cos takiego powiedzial. Jesli tego nie zrobisz, to miej godność i usuń tego swojego fejka
@Jarusek:

Jarusek lewaczku niezłe fikoły robisz. Ale jak to u lewactwa. Kłamać i oczerniać za wszelką cenę.

"O słynnej już „piątce Konfederacji” nowy szef partii KORWiN rozmawiał z Bogdanem Rymanowskim na antenie RadiaZet. Prowadzący przypomniał słowa Sławomira Mentzena, które polityk wypowiedział w 2019 roku.

„Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej” – cytował dziennikarz. „To już nieaktualne?” – dopytywał.

Mentzen zapewnił, że to nigdy nie był program Konfederacji. „To