Wpis z mikrobloga

Obserwując internet w 2023 czuję renesans prawicy wśród młodych. Ostatni taki zryw miał miejsce w latach 2013-2015. Tyle, że teraz liczba głosów będzie pomnożona razy 4 dla #konfederacja (ok 500k dla Korwina w 2015)

Jako osoba urodzona w 96 roku, która w tamtych latach dorastała, "czuć dobrze człowiek". I tym bardziej cieszę się, kiedy widzę, że gro moich rówieśników idzie moją drogą, choć pierwotnie część z nich miała zupełnie inne poglądy. Dochodzi też masa młodych, którzy mają dość socjalistycznych szkodników i antypolskiej propagandy. Ludzie urodzeni w latach 50-70, nawet 80, wychowywali się w kompleksach, my nie.

Nie udało się wtedy, uda się w ciągu następnych kilku lat. Propagandyści mogą sobie pisać o "wyrastaniu" z idei, ale trend mówi zupełnie co innego.

#konfederacja #4konserwy #prawica #revoltagainsthemodernworld #zycie #niebieskiepaski #takaprawda #oswiadczenie #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
Ostatni taki zryw miał miejsce w latach 2013-2015.


@Kopyto96: A to dzięki wam PiS i Duda doszli do władzy. Dziękujemy, ale nie głosujcie już ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kopyto96: > Ludzie urodzeni w latach 50-70, nawet 80, wychowywali się w kompleksach, my nie.

Za parę lat będziesz śmiał się z tych bredni co teraz wypisujesz. Wam się naprawdę w dupach przewraca od tego dobrobytu.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: to maraton, nas dosłownie było 500k wtedy bo internetu nie miał każdy i dostępu do tematów. Teraz wszyscy żyją polityką to i tematy polityczne się przebijają w internecie - a jak widać jest alternatywa.

Każde pokolenie powoli odnajduje normalność. Zachód tak wolno się rozwijał, że Polska zdążyła go dogonić, więc i mniej młodych jest za granicą i też widzi to w jakim patologicznym ustroju żyjemy, a wielu zdążyło zobaczyć
  • Odpowiedz
@Jariii: ale jestes zly. Wiesz ze miales tego nie pisac i w sumie bym odpuscil gdybys napisal ze miales cos innego na mysli albo ze zle sie wyraziles.

Ale ty musiales w to brnac. Nie ma zmiluj. Mam zamiar wrzucac tego screena ile sie tylko da wiec mozesz rozpoczac procedure usuwania konta ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
A to dzięki wam PiS i Duda doszli do władzy. Dziękujemy, ale nie głosujcie już ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jariii: Nigdy nie głosowałem na PIS, ani na żadnego kandydata związanego z PIS. Kiedy PIS powstał ponad 20 lat temu ze zdziwieniem zauważyłem, że moim równieśnikom retoryka Kaczyńskiego się podoba. A była to retoryka wywalić tych złych i powsadzać ich do więzień i zająć ich miejsce. I
  • Odpowiedz
A była to retoryka wywalić tych złych i powsadzać ich do więzień i zająć ich miejsce. I to zostało zrobione.


@Jah00: Tusk siedzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba nie
  • Odpowiedz
@Jah00: UPR przynajmniej był zabawny. No ale potem nastąpił klasyczny podział partii przez wałki. W Somalii panuje działający anarchokapitalizm, Star Trek to literalnie komunizm, wojsko, sądy i policję sprywatyzować. Aż mi się przypomniały te zabawne czasy. Ostatni raz się tak uśmiałem na forum libertarian dyskutujących o legalizacji seksu w miejscach publicznych. Brakuje mi prawdziwych ideowców jak nadkuc @Axelio: co sam Krul zapierał się, że go nie zna (
  • Odpowiedz