Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @Si0N

Liczba zakwafilowanych osób: 950
Szansa na wygraną: 0.11%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 2 czerwca 2023 - 12:22:04.

@Palexpres pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria
  • Odpowiedz
  • 0
@Ekrad: Zależy jakie źródła. U nas są pełnowartościowe produkty. Tzn np. ,że susz Peacock , czy Monkito realnie idzie odczuć. Nie będzie to jednak haj thc. Jak tego oczekujesz po suszu cbd, to nie kupuj, bo będziesz zawiedziony :P
  • Odpowiedz
  • 3
Dziękuje wszystkim za udział :) Coś poszło nie tak ze zwiększaniem szans ( w poprzednich wersjach było można ) więc zaraz ponawiam i wygra losowy komentarz.
Taki bonus, żeby nie było Mirek @Si0N wygrał z + .

Edit. Nie można zmienić już ustawień drugi leci do @rsnbl
Żeby nie było, za komentarz dostaje @Anhed za największą ilość +
  • Odpowiedz
@KaroIex: ostatnio kupiłem Miami Haze, otwarte pół buteleczki leżało w samochodzie przez 2 dni a pogoda była cieplutka. Jak wypiłem całość ok. 50ml w środę po pracy ok. 16 to trzymało mnie jeszcze jak jechałem do roboty rano po 6. Wcześniejsze pół buteleczki też wypiłem na raz, była fajna bomba ale aż tak długo nie trzymała. Nie wiem czy w samochodzie w cieple nabrało mocy, czy może dlatego, że wypiłem na
  • Odpowiedz
@Palexpres za największą liczbę plusów? nie żeby cos ale coś tu się nie zgadza. niby nic ale sporo u Was kupuje i staram się jakoś promować tego typu działanie, bo wiem, że działa ale trochę to niesprawiedliwe jednak. smak można było wybrać ale nie było napisane że z tych dostepnych

pozdro

  • Odpowiedz
  • 1
@Momento83: Hej, nie obrażaj się. Chodziło o taką zabawę na zasadzie, który byś wybrał jakbyś wygrał. Każdy komentujący miał mieć zwiększone szanse, bo stary mirkolos dawał taką opcję. Niestety nowy od wykopu już nie. Dlatego dostaliście dwa dodatkowe shoty w ramach rekompensaty. Wybacz, ale te dodatkowe to trochę improwizacja, co opisałem wyżej w komentarzach.

@BlaziuBlaz tak. Bez problemu
  • Odpowiedz