Wpis z mikrobloga

@Paula0404 jest lepszy jako całokształt. iOS w najnowszych wersjach jest świetnym systemem, nie czuję żadnych ograniczeń w porównaniu do androida, a jednak to wszystko działa po prostu lepiej. Ergonomia jest na znakomitym poziomie, jest zaimplementowanych wiele różnych gestów i funkcjonalności, które sprawiają że chce się pracować na telefonie. W przypadku androida zawsze korzystałem z laptopa, kiedy miałem wybór. Teraz nie czuję takiej potrzeby. Praktycznie wszystko robię na telefonie. Co do samego sprzętu,
@SPACE_MARINE
Mam takiego ciepłego szajsunga s22 służbowego. Dla mnie dramat. Nic mnie nie zachęca do androSYFu. A te gowniane telefony jako służbowe mam od 2017 roku. Lepsze i gorsze ale wszystkie beznadziejne.
@Wolf1986: Ojej, ach ukochany argument wszystkich sadowników, nie ma argumentów to tylko z jednym potrafią wyskoczyć. Pieniędzmi. W końcu kupno Iphona za +/- 4 tysiące to wydatek przerastający 99,99% społeczeństwa i Iphone jest dobrem ekskluzywnym tylko dla nielicznych. Tudzież panienek, które dupy dadzą za niego.
@godlike1: Nie ma to zachwalanie kastrata, któremu apple wszystkiego żydzi byle tylko droższe edycje się sprzedawały. Ciekawe z czego jeszcze wykastrują tańsze edycje byle tylko nadchodząca Ultra jeszcze bardziej się wyróżniła.
@Bardak
Widzę, ze polski Janusz przyszedł. Kupno iPhone jest normalnym zakupem dla mnie. AndroSYF jest droższy od japka. Polska mentalność, ze iPhone to premium.
Normalny telefon w dwóch opcjach.
Masz ból dupy Janusz, ze ktoś wydaje swoje pieniądze na telefon. Używaj sobie androSYFa i nie trzep się pod każdym postem o Apple. Kompleksy?
Och 13 pro kupiłem za 4,5k i co teraz?
@Bardak
Zawsze tak odpowiada androidowy plebs jak brakuje mu argumentów.
Ból dupy Polaków biedaków, ze ktoś wydaje pieniądze na japko, BMW i mercedesy. Przecież mógł kupić androSYF, dacie i Skodę.
Odpowiedz nie wszyscy reprezentują biedę materialna i intelektualna jak Ty. Nie pozdrawiam.
@SPACE_MARINE
Można tak powiedzieć bo leży na biurku i się kurzy. 95% firmy używał japka. Jak ktoś z androSYFem coś przesyła na japko to jest dramat. Najgorzej jak to są dane. Lokalizacja. :(