Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: @Andrzejuniedenerwuj: @jaroslaw-nitko: @markhausen: @gardzenarodowcami: Wyobrazcie sobie ze jestescie poslami na sejm z Waszego ugrupowania czyli Lewicy i ktos robi wyklad na temat tego ze homoseksualizm to choroba psychiczna i ze trzeba go leczyc elektrowstrzasami. Ciekawe czy Wam by nie puscily nerwy slyszac tak oczywiste klamstwa i bzdury dehumanizujace Was.
@markhausen: nie, lewaku. niektóre wykłady powinny być po prostu zakazane. brawo dla posła Brauna.


@mieszczanski_trubadur: Zakazane? Ok. Ale czy to oznacza, że możesz #!$%@?ć mienie każdego z kim się nie zgadzasz?

Druga sprawa, czy jak braun #!$%@? na swoich wiecach prorosyjskie bzdury to czy też oznacza, że mogę im pójść #!$%@?ć nagłośnienie bo nie podoba mi się co mówią? XD
czy jak mi sie nie podoba to co ksiadz mowi z ambony a nie podoba mi sie czesto to mam sie tam wbic i #!$%@?..c mu naglosnienie i obrazac ludzi w kosciele ?


@jaroslaw-nitko: myślę, że to już najwyższy czas ;3
kryzysu aborcyjnego


@markhausen: kryzys aborcyjny polegał na tym, że Trybunał Konstytucyjny stwierdził, że nie można zabić dziecka na podstawie PODEJRZENIA wady letalnej, tylko wada płodu ma być stwierdzona i już. Wszyscy łyknęli to, że zakazano aborcji i kobiety będą rodzić z narażeniem własnego życia jakieś potworki, co jest bzdurą bo nadal w ustawie jest przesłanka umożliwiająca wykonanie aborcji w przypadku zagrożenia życia kobiety i TK NIE ODNOSIŁ SIĘ DO TEGO FRAGMENTU