Wpis z mikrobloga

@MrMacix: No jak ja kończyłem 6ą klasę podstawówki to moje "koleżanki" już się z dużo starszymi typami rolowały. To jakaś chora akcja musiała być, nie wnikam... W każdym razie, no, ten tego... dla nich to się wydawało w porządku, to byli ich "chłopaki".

Są ludzie i jakieś osiedlowe patologie, gdzie część dziewczyn stanowczo za szybko i od złych, starszych ludzi, uczy się, co gdzie się wkłada.

Ty, w tym czasie siedzisz
@MrMacix, @PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Ale mówimy o nieletnich, naturalnie "tępych" dziewczynkach kontra patusowaci "mężczyźni". Zdjąłbym większą część winy z tych dzieci.
W tym przypadku to społeczeństwo zawiodło, że w ogóle kontakt taki "dzieci" z dorosłymi w wolnym czasie się odbywa.
Że ci faceci uważają, że to spoko, że wykorzystują dzieci i że te dziewczynki nie zostały nauczone, że tylko sobie szkodzą, zadając się z nimi i wyrażając "zgodę". A te wymuszone sytuacje,
  • 1
@WhitePill4All: Masz rację. Niestety na problemy, które wymieniasz, nic już nie zaradzimy. Seks 18-latka z 14-latką został już zupełnie znormalizowany. Nie mówię tutaj nawet o np 21 z 17, co również uważam za dziwne, ale to jest już w ogóle normalnością i o dziwo bardziej osoby o lewicowych poglądach zwracają uwagę na to.
@MrMacix 80% piętnastolatków nie uprawiało jeszcze seksu, i to w tych wyzwolonych, lewackich (xD) Stanach. u osiemnastolatków byłoby to jakieś 35%.
mediana pierwszego seksu, w Europie, to ok. 18.5 lat, średnia na świecie ok. 17.4.
a mogli debile w tych statystykach bazować na komentarzach z wykopu to wyszłoby im 0% osiemnastoletnich dziewic i 10% piętnastoletnich xD
Iliilllillilillili - @MrMacix 80% piętnastolatków nie uprawiało jeszcze seksu, i to w...

źródło: temp_file.png7127503247416870541

Pobierz
@WhitePill4All: no rozwijają się szybciej tak do max 20 lat, potem dłuugo stagnacja. Ile razy myślałem że gadam z maturzystką a to panna z 4 roku studiów.
Btw, ktoś ma pomysł dlaczego studenty ogólnie zachowują się jak niedorozwoje do momentu rozpoczęcia pracy w trakcie/ po studiach? XD Cały czas miałem kontakt z ludźmi w trakcie "szkoły wyższaj" jak i z Mateoszami z magazynu i przykro mi stwierdzić ale Mateosze o ile