Wpis z mikrobloga

#bekazpisu beke mam z idiotów z tego tagu. #!$%@? do Czech, gdzie dobrobyt jest. #!$%@? o inflacji, o złym zarządzaniu krajem i kolesiostwem, porównując się do kogo przygłupy z technikum, amazona i żabki? Porównajcie się z ościennymi krajami, a #!$%@? się do prywaciarzy, którzy was doją. PiS bardzo dobrze robi. Ma mój głos w kolejnych wyborach, a wam wykopki, oby dupa pękła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz heinricha_hammler - #bekazpisu beke mam z idiotów z tego tagu. #!$%@? do Czech, gdzie...
źródło: photo1685348163
  • 14
@heinricha_hammler: A ja mam bekę z ciemniaków głosujących na pis, którzy myślą, że pisowscy złodzieje mają jakieś swoje pieniądze, które im rozdają.
I - tak - na pis głosuje patologia i emeryci po zawodówce, ludzie, którzy jedyne co potrafią wymóżdzyc to mądrosci w stylu Kalego: mogom kraść byle się dzieliły.
Tacy ludzie nie ogarniają niczego, co ich bezpośrednio nie dotyczy. Pisuary zdefraudowali 1.3 miliarda złotych na elektrownie w Ostrołęce? Nic się
@#!$%@?: Twój kolega za tuska wyzyskiwał klase pracującą. Za pisu dostał w #!$%@?ę, bo mimo wszystko narracja a działania pisu są odwrotne. Śni wam się dawny sen chłopów pańszczyźnianych chyba. Będziecie płacić tyle ile trzeba.
@bol_konia_christiana: o jejciu, pis cos zdefraudował. Dałej nie kminisz, że polska ma jeden z najwyższych wskaźników wzrostów w Europie. Że za pisu, wyzbyto się patologii, a socjal, który Polska oferuje jest śmieszny w porównaniu z zachodem do którego tak brniecie. Każdy na tym tagu jest zwykłym dyletantem, bo jest zwyczajnym życiowym nieudacznikiem i musi na kogoś zwalić winę.
Że za pisu, wyzbyto się patologii


@heinricha_hammler: nic dalszego od prawdy już w tym tygodniu nie przeczytam. pis to esencja patologii. Właśnie rząd, którego premier pomagał kacapowi Kantorowi przejąć strategiczna polska spółkę będzie teraz rzekomo badał związki opozycjonistów z pisem. Polska pod rządami pisu to kraj, w którym płokułatuła zerowa nigdy nie postawi zarzutów czlonowi pisu. Jeśli zadzrzesz z pisuarem - jako zwykły obywatel nie masz szans.
I masy zaczadzonych tępych