Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wielu z was zwrocilo uwage, ale gigantyczna zaleta Sukcesji, ktora wplywa na jej pozytywny odbior jest tez to, ze w odroznieniu od innych aktualnych seriali nie ma tam na sile wpychania poprawnosci politycznej, a sporo jest watkow ktore mozna by bylo kompletnie rozwalic przez takie cos (np: zrobienie z Toma i Grega 2 gejow do czego komentarze na reddicie mocno namawiaja).

#sukcesja #succession #seriale
  • 5
@Betoniarka69 nie no, były wielokrotnie. Zaczynając od końca to był wątek polityczny, który mocno poruszył fora internetowe miłośników serialu, że jak można było pozwolić na głosowanie na republikana, to powtórka z Trampem. Jednocześnie podkreślenie kolorowści ras przy asystence Kendala i córce, w nawiązaniu do jego poparcia kandydata. Jeszcze świeższy wątek Shiv, gdzie amerykańskie kobiety piszą o girl power i tym, że tylko Shiv i jej wybory są najlepsze, a każda kobieta, która
wspólny pocałunek Toma i Grega.


@tekserew: powiedz jaki odcinek i jaki moment bo jestem na 99% pewien ze tego nie bylo, on w klubie mu szeptal do ucha i w jakims edicie to widzialem, ale nie wiem czy ci chodzi o ten fragment

Zaczynając od końca to był wątek polityczny, który mocno poruszył fora internetowe miłośników serialu, że jak można było pozwolić na głosowanie na republikana, to powtórka z Trampem.


@
@Betoniarka69

w odroznieniu od innych aktualnych seriali nie ma tam na sile wpychania poprawnosci politycznej, a sporo jest watkow ktore mozna by bylo kompletnie rozwalic przez takie cos

tymczasem w rzeczywistości: przez większość plotu serialu przewija się toksyczna męskość czy rasizm. ale chyba niektórych coś musi walnąć, żeby ogarnęli o co chodzi xd