Wpis z mikrobloga

Hej,

@Specjalista_Plus Pytanie. Przenoszę się z Play na Kartę do Plush na Abonament (opcja z przeniesieniem numeru). Umowa została potwierdzona 22.05. Dostałem kartę z nr tymczasowym, z której nie korzystam i korzystać nie będe ze względu na niepotrzebne koszty. Numer zostanie przeniesiony 06.06. Więc teraz pytanie o co tu chodzi:
W pdf z fakturą itd. jest to co w załączniku oraz w tabelce że jednak jest to za okres 24.05-24.06 ?

Pytanie nr2, gdy 06.06 numer zostanie przeniesiony, to z której karty sim mam korzystać, z tej dotychczasowej z play czy z nowej karty z nr tymczasowym, tj. na której będzie mój stary numer?
Pobierz JaNieGej - Hej,

@Specjalista_Plus Pytanie. Przenoszę się z Play na Kartę do Plush na...
źródło: obraz_2023-05-29_161403947
  • 3
@JaNieGej: No i jeszcze pytanie: żeby się zalogować do iplusa to muszę poczekać aż mój stary numer będzie przeniesiony? Da się w jakiś sposób zalogować na iplusa bez jeszcze nieprzeniesionego numeru?
Witaj @JaNieGej,

1. Faktura jest wystawiana za okres rozliczeniowy, w którym nastąpiła aktywacja numeru, zaś abonament naliczany jest proporcjonalnie, od dnia podpisania umowy do końca cyklu bilingowego.

2. Z chwilą uwolnienia numeru przez dotychczasowego operatora, jego karta SIM przestanie działać i od tego momentu nastąpi zamiana numerów.

3. Tak, logowanie będzie dostępne już teraz. Więcej informacji znajdziesz tutaj