Wpis z mikrobloga

Cześć,
chciałbym zakupić konsolę, ale prosiłbym o radę.
Potrzebuję głównie konsoli do sporadycznego grania, z kumplem przy piwie, jakaś nowsza FIFA czy nowe UFC albo wyścigi.
Nie zależy mi na jakiejś mega jakości. Nie chce przepłacać, ale też nie chce kupić jakiegoś badziewia i żeby nic na tym nie hulało. W grę wchodzi używany sprzęt. Oczywiście nie mam pojęcia czy PS czy Xbox bo jestem w tym temacie laikiem, całe życie grałem na PC.
Także byłbym wdzięczny za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #ps4 #ps5 #xbox #konsole #xboxone #playstation
  • 11
  • Odpowiedz
@ATLETICO: Do takiego okazyjnego grania jest Xbox Series S, kosztuje 1000-1200 zł i śmigasz. Jedyny minus taki że nie masz napędu, więc w grę wchodzą tylko cyfrowe wydania.
  • Odpowiedz
@ATLETICO: jak nie chcesz przepłacać i do kanapowego pogrania zdecydowanie xbox series s, ewentualnie x jeśli celujesz w 4K w lepszej jakości.

Inna opcja popatrz jakie gry pasują bo niestety ale jest sporo tytułów, które ograsz tylko na playstation.
  • Odpowiedz
@ATLETICO: Słowo klucz: Xbox Game Pass. W abonamencie masz sporo gierek w tym Fife, NHL i inne sportowe. Tak wiec XGP +Xbox Series S + drugi pad dla ziomeczka co bedzie na piwko wpadał i elo :)
  • Odpowiedz
Pad od Xboxa posłuży Ci w razie czego do PC


@fishery: Jak zgadzam się, że XSS jest tu słusznym wyborem tak przecież pady od Playstation też normalnie działają z PC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ATLETICO: chłopie, też miałem kupić coś do okazyjnego grania, byłem blisko zakupu Xboxs, a kupiłem ps5. Z okazyjnego grania zrobiło się codzienne młucenie w gry. Nie żałuję ani jednej złotówki.
  • Odpowiedz