Wpis z mikrobloga

  • 538
@Trabancik taaa xD przeciętna polska ulica wygląda jak na załączonym obrazku ale jakimś bucom przeszkadza kilka hulajnóg bo niby zaśmiecają krajobraz xD
Gdyby ludzie na krótkie dystanse się przesiedli z aut na hulajnogi to wszyscy by zyskali na tym.
oslet - @Trabancik taaa xD przeciętna polska ulica wygląda jak na załączonym obrazku ...

źródło: 60e35e6e8cd7e_o_medium

Pobierz
  • Odpowiedz
ale jakimś bucom przeszkadza kilka hulajnóg bo niby zaśmiecają krajobraz xD


@oslet:

Może dlatego, że mimo wszystko, auta, w ogromnej większości, stoją na parkingach i jezdni, a nie na chodnikach, przystankach, przejściach podziemnych, zejściach, rampach i chooj wie gdzie jeszcze (°°
  • Odpowiedz
  • 5
@oslet: tak, ale prawidłowo zaparkowany samochód nie przeszkadza w niczym, a jak stoi taka hulajnoga na środku chodnika to mam ochotę #!$%@?ć ją do rzeki. Oczywiście nie pochwalam buców w samochodach parkujących na chodniku.
  • Odpowiedz
@oslet: Tylko że kierowca za złe Parkowanie dostanie Mandat, a koleś parkujący hulajnogą po środku chodnika nie. To jest ta główna różnica.
  • Odpowiedz
przeciętna polska ulica wygląda jak na załączonym obrazku ale jakimś bucom przeszkadza kilka hulajnóg bo niby zaśmiecają krajobraz


@oslet: nieee jak możesz nie spuszczać się na święty samochód patrona polski
  • Odpowiedz
Może dlatego, że mimo wszystko, auta, w ogromnej większości, stoją na parkingach i jezdni, a nie na chodnikach, przystankach, przejściach podziemnych, zejściach, rampach i chooj wie gdzie jeszcze


@YnadYnad: Może nie, ale za to parkują nielegalnie na trawnikach, poboczach, drogach pożarowych, ulicach, chodnikach, przystankach i chooj wie gdzie indziej
  • Odpowiedz
prawidłowo zaparkowany samochód nie przeszkadza w niczym


@Trabancik: Prawidłowo zaparkowana hulajnoga też nie. Tylko że hulajnoga zajmuje pół metra kwadratowego, a samochód piętnaście
  • Odpowiedz
@oslet: wyśmienicie pozamiatałeś krótkowzrocznego opa. Zapuszkowanym się wydaje że są jacyś lepsi i mają dyspensę na zaśmiecanie miejskiego krajobrazu swoimi wielkimi śmierdzącymi struclami a chodnik to zapasowy parking, ale tylko gdy pojazd waży 2 tony i nie da się go ręcznie przestawić gdy zawadza pieszemu, za to hulajnoga 20 kg to wielki kłopot..

drodzy kierowcy a może macie licencję na burackie parkowanie i nikt inny nie powinien się do tego dokładać
  • Odpowiedz
  • 1
@mixererek: jaka jest skala nieprawidłowo zaparkowanych hulajnóg, a jaka samochodów? Mieszkam #zagranica i tutaj odsetek żle zaparkowanych samochodów to minimum, natomiast hulajnogi zostawiane są losowo na środku chodnika, gdzie osoba z wózkiem sobie ją oczywiście bez problemu przestawi. Zresztą wątek dotyczy hulajnóg, a nie samochodów.
  • Odpowiedz
@oslet: mieszkam w Niemczech. U mnie w mieście jest to rozwiązane tak że są specjalne parkingi na te hulajnogi. Jest ich dość sporo i nie widziałem nigdy hulajnogi poza tym parkingiem. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@polemique: Świetne rozwiązanie zabijające największą zaletę tego środka transportu. Tzn. że można nim dojechać w dowolne miejsce.

Np. ja mieszkam tuż pod miastem. Są rowery miejskie, które właśnie są zostawiane tylko w wyznaczonych miejscach i koło mnie nigdy takiego miejsca nie będzie, więc rower jest dla mnie bezużyteczny. Za to hulajnogą mogę spokojnie dojechać i zostawić w pobliżu.
  • Odpowiedz