Wpis z mikrobloga

@Stiff_: Bo Wonziowi się nie chciało kliknąć jednego przycisku, gdy Google robiło akcje, że wszystkie wczesniej wrzucone filmy jako niepubliczne będą zmienione na prywatne. A można było jednym kliknięciem taką decyzję zastopować przez kilka tygodni czy miesięcy. No ale ojciec to ojciec. I tak teraz się ciagnie to, że się nie chce mu tego recznie zmieniać dla każdego z filmów.
  • Odpowiedz
I tak teraz się ciagnie to, że się nie chce mu tego recznie zmieniać dla każdego z filmów.


@Luck_89: podejrzewam, że teraz dalej jest to kwestia checkboxa "zaznacz wszystko" i buttona "upublicznij", ale żeby wonziu zrobił tak skomplikowaną operację to chyba tylko jego pies musiałby go o to poprosić. On tylko psa słucha.
  • Odpowiedz
@KyloW13: To nic nie da. Przez kilka miesięcy ludzie prosili o te filmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mało tego, powstała nawet oficjalna petycja z prośbą o przywrócenie tych materiałów, którą podpisała masa widzów i nie uwierzysz... Poszła do przysłowiowej niszczarki. Także taaak... powodzenia (σ ͜ʖσ)

@seikii Ksentofon nie ma dostępu do Suchego Kanału ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
@Blaskun: z tego co pamiętam to Ksentofon zarządza tylko kanałem Strumienie z Ruczaju, a nie Suchym Kanałem, gdzie były te stare, niepubliczne (a teraz już prywatne) materiały, a który jest nadal we władaniu tylko Wonzia. Temat był parę razy poruszany na jadisco i skoro do tej pory nie są odblokowane stare filmy no to już nie będą. Zresztą mnie to #!$%@?.
  • Odpowiedz