Wpis z mikrobloga

@mlodyyasioo: nie ogarniam takich gablot ;D mieszanie skali stawianie obok siebie zestawów kompletnie z dupy no jak tak można? nie widizsz tego? mustang i ford gt pasują do siebie idealnie tak samo kilka speed chamionów ale nie w taki sposób. Lego fajnie akcentuje taki pokój geeka niczym dzieciaka z amerykańskich seriali lat 90 ale to musi byc ze smakiem. Jak widzę zdjęcie pokoju gdzie ktoś ma całą sciane speed championów jeden
  • Odpowiedz
@mlodyyasioo: imho to jest problem z lego - im więcej masz tym gorzej wygląda. Fajnie jak masz 2-3 ładnie wyeksponowane modele, jak masz 20 to mieszkanie zaczyna wyglądać jak sklep z zabawkami a kolekcja zmienia się w kolorową papkę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 3
@IlllI: @Pan_Kielonek: Spinacie się jak by od tego świat się miał zawalić. Jak złożę Siana i Daytone to to poukładam inaczej. A tu tak tylko wrzuciłem co by się zorientować co i jak. A nawet jak miały by stać jeden na drugim, to czym się martwicie, ja na to będę codziennie patrzył, nie wy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Pan_Kielonek: No no, mojej Mamy proszę do tego nie mieszać ( ͠° ͟ل͜ ͡°) i ja się wcale nie spinam. I wiem jak to teraz wygląda, ale jak już wspomniałem, to nie jest ostateczna kompozycja.
  • Odpowiedz
@bartush pewnie ze zmodowalem detolfa, ale nadal za mało miejsca.
Laweta Technic, speed champions, mustang, porsche, Optimus, techniki wyścigówki i parę burago zajmują 80% powierzchni.
Niby można coś wcisnąć ale będzie za bardzo napackane.
Coś jak połączone 2 detolfy załatwiły by sprawę idealnie.
  • Odpowiedz