Wpis z mikrobloga

Fame powinno zrobić swój turniej. Ferrari, Błoński, Dubiel, Polak, Alan, Wiewiór, Pasut i Bocian. Z tym że ćwierćfinały i półfinały na jednej gali, każdy podpisuje, że po zwycięstwie wychodzi na własną odpowiedzialność jak w Gromdzie np. Finał na następnej gali o pas króla. Oczywiście full MMA dlatego nie uwzględniłem kasjo i dałem bociana.
PS oczywiście zestawienie na szybko myślę że ktoś wpadłby na dwa czy trzy ciekawsze nazwiska, ale na pewno by siadło lepiej niż ten turniej śmiechu warte w HL.
#famemma
  • 3
Założenie bardzo dobre. Tylko na FAME jest Rozpara co ma żonę lekarkę, która nie może pozwolić na obity mocniej piszczel kogoś i później są takie nr-Muran chce walczyć, Ferrari chce walczyć, nie ma walki. Jak ktoś chce wyjść ze szpitala dobę po zawale, wychodzi. Tu powinno być to samo. Jakoś nikt po wypadku Tekeliego nie krzyczy delegalizacja alpinizmu czy tam wspinaczek górskich. Sport polega na ryzyku. Tym bardziej sport walki. Turniej HL
@Kacper1997a: Nawet trochę to rozwinę, dlaczego? Doświadczenie z FEN. Nie ma jakiegoś tam sprawdzania na siłę przez lekarza. Jóźwiak to kumaty gość. Zawodnik MMA żaden, ale organizator ok i wszyscy mu uśmiercili PRIME, a oni robią gale dalej, to samo z FEN, KSW upomina się mu o zawodników, a on i tak tworzy nowych i nie jest niszowy. Padło między innymi kilka organizacji MMA, a on daje radę.