Wpis z mikrobloga

Radia raczej słucham nie za wiele, ale jeśli już słucham to głównie w drodze do i z pracy i prawie zawsze jest to #radio357. Ale ostatnio zauważyłem coś niepokojącego. Może jest to zbieg okoliczności ale w zeszłym tygodniu w poranku Pan Marcin Łukawski gościł Panią (może poprawniej byłoby powiedzieć osobę) która plotła jakieś dziwne rzeczy o szkołach i dniach akceptacji i używała takich określeń jak "osoba uczniowska" może otwarcie powiedzieć że jeszcze nie zdecydowała kim jest, że ma czas żeby określić jakiej jest płci czy orientacji i że "to jest spoko". "Osoba nauczycielska" powinna wspierać w tym "osoby uczniowskie" i że zapraszają na szkolenia jak wspierać i dostarcza niezbędne materiały.
Dziś z kolei w popołudniówce Pana Ernest Zozunia zdążyłem tylko usłyszeć że w szkołach jest dużo nietolerancji i że brakuje miejsc i szkół przyjaznych osobom #lgbtq+. Bo jak włączyłem, tak po 15sek wyłączyłem.
Nie wiem może to zbieg okoliczności, a może jednak jest jakiś nacisk. Niby radio niezależne ale jakieś słabe to było. Tym bardziej że Pan Marcin ewidentnie meczyl się tą rozmowa o poranku.
Taka moja luźna dygresja.
Pozdro
Ciekawe co na ten temat mają do powiedzebia inne "osoby słuchackie"
Szkoda bo bardzo lubię to radio i szanuje redakcję.
()
MightyUser - Radia raczej słucham nie za wiele, ale jeśli już słucham to głównie w dr...

źródło: temp_file.png1131241853051247954

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@MightyUser kiedyś starszemu pokoleniu przeszkadzały śluby cywilne, msza w kościele odprawiana po polsku, "brutalne" filmy na VHSie oraz gry wideo. Walniesz focha, że świat się zmienia? Politycy którzy twierdzą, że to można zatrzymać, albo nawet cofnąć, to zwyczajni oszuści (i ruskie pachołki). Ja np nie ogarniam tiktoka, za to słucham niemal codziennie Radia Maryja, mimo że głoszone tam poglądy są biegunowo odległe od moich. Skoro słuchasz 357 (ja jakoś nigdy się nie
  • Odpowiedz
Dziś z kolei w popołudniówce Pana Ernest Zozunia zdążyłem tylko usłyszeć że w szkołach jest dużo nietolerancji i że brakuje miejsc i szkół przyjaznych osobom #lgbtq+. Bo jak włączyłem, tak po 15sek wyłączyłem.


@MightyUser: To chyba świadczy o tym, że cię to nie interesowało po prostu. Też często słucham radia, ale jak po kwadransie (a nie po 15 sekundach) stwierdzam, że mnie to nie interesuję to przełączam.

BTW, widocznie w
  • Odpowiedz