Wpis z mikrobloga

od czasu gdy powiedziałem znajomym, że jem placki ziemniaczane z ketchupem uważają że jestem #!$%@?, więc chciałbym rozwiązać ten spór kto tu jest jebniety
#jedzenie #gotujzwykopem
vfcvfc - od czasu gdy powiedziałem znajomym, że jem placki ziemniaczane z ketchupem u...

źródło: pobrane

Pobierz

Placki ziemniaczane z keczupem

  • Jem 23.2% (280)
  • Jesteś pojebany 76.8% (928)

Oddanych głosów: 1208

  • 38
  • Odpowiedz
@vfcvfc: Niby zostałem wychowany w tradycji, że plyndze je się z cukrem czyli po wielkopolsku, ale tak na prawdę to coś mi w tym od zawsze mocno nie grało i nie jem tak od wielu lat, niczym syn wyrodny. Jednak inna prawda jest taka, że jeśli nawet zrobię to na wytrawnie czyli walnę keczupem, posypię jakimiś ziołami itp. itd., to to i tak gówno daje, bo to danie tak na prawdę
  • Odpowiedz
@vfcvfc: jadłam z sosem czosnkowym i keczupem, ale i jak w środku napieprzone i nacebulowane. Z cukrem to musza być bez przypraw w środku bo to dopiero #!$%@? jak ktoś je z cukrem a w środku np cebula
  • Odpowiedz
@vfcvfc: oczywiście, że z ketchupem (albo sosem grzybowym). #!$%@? to są ci od cukru i śmietany, no bo sorry, ale co bardziej pasuje do ziemniaka - keczup czy CUKIER ze śmietaną jak na jakichs truskawkach
  • Odpowiedz