Wpis z mikrobloga

Na Wykopie pod tym wpisem podniecają się, że ksiądz głupi, a Wiech mądry.

Czyli wychodzi na to, że polska flaga zła, a ukraińska super.


@oydamoydam: Wychodzi cokolwiek, jak ktoś sobie umyślił pewną tezę i mu ta teza słowa. Ja bym polecał poniższą książkę do poczytania.
Bo wykopki są na księżuli zawzięte, ale to co #!$%@?łeś z "logiczną analizą" podsyconą wściekiem na obce flagi to podsumuję tak:

Czemu to widzisz drzazgę w
xfin - >Na Wykopie pod tym wpisem podniecają się, że ksiądz głupi, a Wiech mądry.
Czy...

źródło: Screenshot from 2023-05-24 09-17-48

Pobierz
  • Odpowiedz
Tutaj nie ma żadnej logicznej ciągłości między ostatnim punktem, a poprzednimi. To jest twoja projekcja.


@Cumulonimbus:

Czyli wychodzi na to, że polska flaga zła, a ukraińska super.


@xfin

To można się domagać tego by wisiała polska flaga, czy nie można?

Samo domaganie sie jest złe, czy polska flaga jest zła obok ukraińskiej?

Bo, że ukraińska flaga jest dobra to już od was wiem.

Ech logicy...
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: Pod względem patriotyzmu gospodarczego te ukraińskie pierogi są polskim produktem, bo podatki z działalności idą do polskiego budżetu. To tak jakbyś napisał, że jak kupisz chińską zupkę z Radomia to wspierasz Chiny.

PS. Ale u polskich restauratorów też warto kupować. Ogólnie wszędzie tam gdzie dobrze karmią warto chodzić.
  • Odpowiedz
od względem patriotyzmu gospodarczego te ukraińskie pierogi są polskim produktem, bo podatki z działalności idą do polskiego budżetu. To tak jakbyś napisał, że jak kupisz chińską zupkę z Radomia to wspierasz Chiny.


@danio444: Ale zyski często transferują na Ukraine.
  • Odpowiedz
To można się domagać tego by wisiała polska flaga, czy nie można?

Samo domaganie sie jest złe, czy polska flaga jest zła obok ukraińskiej?

Bo, że ukraińska flaga jest dobra to już od was wiem


@oydamoydam: Nikt nawet nic nie mówi o dobrej czy złej ukraińskiej fladze, ani o polskiej nawet. I już wyżej @robert5502 napisał, że chodzi o to, że każdy ma prawo wywiesić swoją flagę i nie ma co
  • Odpowiedz
skąd ty to wziąłeś? xD


@xqwzyts:

Odpowiedz na te pytania:

1. Czy można się domagać tego by wisiała polska flaga, czy nie można?

2. Samo domaganie sie jest złe, czy polska flaga jest zła obok ukraińskiej?

Bo, że ukraińska flaga jest dobra to już od wykopków wiem.
  • Odpowiedz
Jak się już uspokoisz, to zobaczysz że piętnowany jest jedynie księdz, który się oburzył na ukraińską flagę wiszącą na restauracji Ukraińca.


@xfin: Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?

Gdzie tutaj księdzu przeszkadza flaga ukraińska? On pisze, że przeszkadza mu brak polskiej. I ty tu wypisujesz coś o logice jak prostego tekstu nie potrafisz pojąć tylko tworzysz jakieś nomen omen chochoły.
oydamoydam - >Jak się już uspokoisz, to zobaczysz że piętnowany jest jedynie księdz, ...

źródło: flaga

Pobierz
  • Odpowiedz
Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?

@oydamoydam: No i #!$%@?, dopowiedziałem sobie i przyznaję się do błędu.
Zrobisz to samo czy znajdziesz fragment, gdzie ktoś napisał że flaga ukraińska jest dobra, a polska zła?

Gdzie tutaj księdzu przeszkadza flaga ukraińska? On pisze, że przeszkadza mu brak polskiej. I ty tu wypisujesz coś o logice jak prostego tekstu nie potrafisz pojąć?


@oydamoydam: Patrzę na tekst między wierszami i mam nadzieję, że na
  • Odpowiedz