Wpis z mikrobloga

@presburger: hmm, kiedyś można było ocenić jaki kto ma skill, jakimi narzedziami się posługuje. Mniejsza o to. Mnie ciekawi czemu to działa tylko przez discorda, dlaczego nie mają swojej aplikacji, czy www
@Evzen_Huml: może uznali, że po co robić własną apkę skoro api discorda swietnie sie nada (wg nich) i discord ma to do siebie, że ma wiecej zalet jesli chodzi o tworzenie community. tak czy owak prędzej czy później zrobią swoją apkę bez latania po pokojach i wpisywania promptów, tylko z jakimś ux dla grażyny i janusza xD
@cohontes: no właśnie mnie to odpycha :/ nie używam discorda i nie chcę go instalować tylko z powodu czegoś, co póki co dla mnie jest zabawą. Oczywiście, że grafiki, które widziałem, czy chociażby z tego showcase na www Midjourney robią wrażenie. Jednak ja jestem stara szkoła i pamiętam ludzi, którzy robili takie rzeczy, używając do tego swojej wyobraźni oraz programów graficznych. Patrzyło się na ich prace i mówiło się: o ja
@Evzen_Huml: btw jak bodajże masz płatnego midjourney to możesz go dodać do swojego własnego serwera disco, bez potrzeby patrzenia na prompty innych userów, do tego możesz w opcjach ukryć swoje "dzieła" tak aby nikt z zewnątrz ich nie był w stanie wyszukać w przeglądarce midjourney na ich stronie.