Wpis z mikrobloga

#zwiazki Jesteśmy z różową rok. Studiuje germanistykę z angielskim no i w wakacje chce jechać do pracy do Niemiec aby ",dorobić'. Proponowałem jej, żeby na miejscu znalazła coś w wakacje bo znając dwa języki to w Krakowie ma bardzo dużo możliwości. Oczywiście mnie nie posłuchała. Chciałbym żeby była tu na miejscu , a nie jeździła do Niemiec. Siła ja przecież nie zatrzymam. Niby na miesiąc tylko jedzie - tak mówiła, ale może i na dłuższy czas. Wakacje to fajny czas i bardzo chciałem, żeby jednak była w Polsce. Myślicie, że przesadzam? Powinna jechać, zarobić i wrócić za te no 2 miesiące i będzie git?
  • 8
  • Odpowiedz
@HighVoltage22: Powinna jechać. Nie powinieneś jej blokować w rozwijaniu się. Nie możesz jej zakazywać niczego, jesteście dorośli.

Oczywiście mnie nie posłuchała.

O niee, jak mogła mieć własne zdanie.

Chciałbym żeby była tu na miejscu

Rozłąką na dłuższy okres jest trudna. Na pewno to przez ten czas wpłynie troszkę na Was, ale jeśli oboje jesteście ogarnięci, to bez problemu ten czas zleci.

Swoją drogą, na wakacje możecie jechać poza sezonem. Wyjdziecie na
  • Odpowiedz
@HighVoltage22: Będzie git o ile nie pozna jakiegoś śniadego księcia pochodzenia arabskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak wiadomo p0lki witaminki stają się mokre na sam ich widok.
Ale tak na serio nie ma co się martwić. Chociaż może w takim wieku będzie mimo wszystko chciała odpocząć czasami po pracy, gdzieś wyjść, a wtedy może być różnie.
  • Odpowiedz
@ReevoX: @tomcionek15 Wiem, że nie mogę jej ograniczać, ale po roku czasu moje przywiązanie się bardziej nasiliło i bardzo chce, żeby blisko mnie była. Ona jest młoda 21 lat, ja mam 27 więc może dlatego - po prostu chyba już w takim wieku jestem, że chce stabilizacji. Ona pewnie też będzie chciała tej stabilizacji, ale za kilka lat. Jedzie sama podobno
  • Odpowiedz
@HighVoltage22: jeśli nie ma już między wami chemii (noradrenalina, dopamina w początkowych fazach związku) to taka rozłąka może być początkiem końca relacji. taka rozłąka może być resetem w sferze emocjonalnej i po powrocie będziecie dla sobie obcymi ludźmi. Jeśli obydwoje będziecie mieć chęć kontynuowania związku to jest szansa że będzie trwał, ale będzie wymagać zaangażowania z obydwu stron. Jeśli maż możliwość, jedź z nią i potraktuj to jako przygodę a nie
  • Odpowiedz