Wpis z mikrobloga

#4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja #polityka #propaganda

Tęczowe szydło wyszło z worka. Worka pojemnego na 3 litry hipokryzji.

Tęczuś bredził coś o tym, że nie chodzi im o żadną propagandę, tylko o nauczanie faktów naukowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to, gdy się z nim zgodziłem, że faktów naukowych należy w szkołach nauczać - w podręcznikach - tęczuś nie wytrzymał i powiedział prawdę:
że owszem chodzi im o inżynierię społeczną oraz propagandę .
Aktywiści są potrzebni po to by indoktrynować dzieci , po to by te dzieci poparły potem ich zmiany prawne ! ! !
Pobierz Jan998 - #4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja #polityka #propaganda

Tęczowe szydł...
źródło: tęcz1
  • 14
@Jan998 oczywiście, że wiem co to projekcja. Bawi mnie to, że na podstawie jednego typa określasz całą, niesformalizowana grupę. Tagujesz konfederacja - co jeśli powiem, że jest to partia prorosyjska, w końcu dwóch jej czołowych członków głosi takie poglądy.
@Jan998 My? Stary ja jeszcze 3 lata temu byłem konfederatą, mam w dupie cały woke. Popieram jedynie związki/małżeństwa partnerskie bo wyobraź sobie, brak takiego prawa krzywdzi ludzi, np. dziedziczenie. Wolnomyśliciele się #!$%@? znaleźli xD
edit. no dobra, trochę więcej niż 3, jak dokładniej policzyć to z 5 xD
@CherenkowP: Podejrzewam, że gdybyś się z typem nie zgadzał, to byś się odciął od jego poglądów, zamiast mnie wściekle atakować. Tak na zdrowy rozum.

A temat nie dotyczył prawa spadkowego dla homoseksualistów (i innego prawa, bo to zupełnie inna kwestia) , tylko propagandy LGBT w szkołach, prowadzonej rękami aktywistów na dzieciach.
@Jan998 a gdzie ja powiedziałem, że się z typem zgadzam? Ja się #!$%@? tylko że na podstawie jakiegoś randoma określasz całą grupę. To, że według Ciebie on jest kretynem to nie znaczy, że wszyscy którzy nie zgadzają się z twoimi wnioskami są. Wściekłe atakuje xDdddd motzne xd
@CherenkowP:

@Jan998 a gdzie ja powiedziałem, że się z typem zgadzam?

Nigdzie ?
Tak samo jak nigdzie nie napisałeś z czym konkretnie się z typem NIE zgadzasz.

a się #!$%@? tylko że na podstawie jakiegoś randoma określasz całą grupę.

Okreslam, ponieważ uważam jego wypowiedź za reprezentatywną dla całej grupy.

Wściekłe atakuje xDdddd motzne xd

Póki co produkujesz chochoły, wyzywasz mnie od oblężonych twierdz i strzelasz emotikonami, ale konkretnych argumentów nie zauważyłem
@Jan998 dobra, mam czas to jedziemy.
1. #!$%@? się o ośrodek decyzyjny, dotyczyło to uogólnienia, przypisania cech jednej osoby całej grupie. Nie lubię anegdotyki stąd komentarz.
Zapytałem się pół żartem - pół przytykiem o to czy wszędzie widzisz homokomando - tj. propagandę LGBT. Nie było tego w tekście ale jest to związane z tematem.
2. w odpowiedzi na bezpodstawny zarzut o urojenia (w końcu pytania mają rozwiać niejasności wynikające m.in. z braku