Wpis z mikrobloga

#ukraina Ukraińcy plują nam w twarz mam nadzieję że pisowcy pójdą po rozum do głowy i zakończą te wątpliwe koleżeństwo.Dla nich hańbą jest że wogóle ktoś mówi żeby przeprosili za Wołyń.Zablokować wszelką pomoc !
  • 13
  • Odpowiedz
@Maniek81: Myslisz ze oni przeprosza? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktos mial do czynienia z Ukraincem to wie ze ukrainiec nawet zlapany za reke powie ze to nie on.
Jak mozemy obecnie wywrzeć presje dot. ew pomocy militarnej i oni do tej pory nie przeprosili, to nigdy tego nie zrobia.
  • Odpowiedz
@Maniek81: Ukraińcy plują wam w twarz tak jak reszta cywilizowanego świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie rozumiem tylko czemu tak bardzo przejmujecie polskimi sprawami, które zupełnie was nie dotyczą.
  • Odpowiedz
Ukraińcy plują nam w twarz mam


@Maniek81: bo mala grupa zasadniczo organizacji terrorystycznej mordowało masowo Polaków?

W skali całej Ukrainy za mordy odpowiada mniej niż 1% obywateli.

Niby dlaczego cały naród ma przepraszać?
  • Odpowiedz
W skali całej Ukrainy za mordy odpowiada mniej niż 1% obywateli.


@Ulfric_Stormcloak: chodzi o UPA czy o coś innego?

Bo te naszywki UPA/Bandera to chyba trochę więcej niż 1%. Ale może chodziło o coś innego.
  • Odpowiedz
Jak mozemy obecnie wywrzeć presje dot. ew pomocy militarnej i oni do tej pory nie przeprosili, to nigdy tego nie zrobia.


@Dorodny_Wieprz: A ktoś ich naciska i preszuje? No nie wydaje mi się. Cicho, bo nazwą cię onucą, to nie poruszaj trudnych tematów. Mądrzejsza o tym nie wspominać. To niedobra jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz