Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon Sęk w tym że sam tego uszkodzenia nie spowodowałem tylko już taka wyjąłem. Obchodziłem się z nią jak z jajkiem. Nie wiem czy nie będzie to miało jakiegoś wpływu na wydajność samej karty i jej chłodzenia.
@McClanee: jeśli wsio inne działa to zlać. Z drugiej strony jak za rok cos sie będzie #!$%@?ło to moga sie tym bronić przed uznaniem reklamacji czyli oddać teraz.
Na wydajnośc karty to nie wpłynie, zresztą możesz to sobie sam naprostować.
@Pshybysz Właśnie zastanawiam się czy coś jeszcze oprócz radiatora może być uszkodzone i wydaje mi się, że jednak nie było to mocne jebniecie bo tylko jedna blaszka jest wykrzywiona. Myślę, że gdyby ktoś mocno nią uderzył to większy obszar byłby wykrzywiony
@RobinSchudl pudełko było całe, a sama karta w worku zaklejonym naklejką z informacją, że karta nie służy do kopania bitcoinow. Jedno co mnie zastanowiło to jedna z naklejek na zewnętrznym pudelku była odklejona, ale zlałem temat bo te naklejki są słabej jakości i możliwe że sama się odkleiła.
Jedno co mnie zastanowiło to jedna z naklejek na zewnętrznym pudelku była odklejona, ale zlałem temat bo te naklejki są słabej jakości i możliwe że sama się odkleiła.


@McClanee: te naklejki na pudelku same sie nie odkleja, da rade je odkleic bez uszkodzenie, wszystkie zaslepki na portach miales, mozesz cyknac zdjecie worka i zapytac producenta czy to ich fabryczne pakowanie.
@Krafti Zabezpieczone było idealnie. Też miałem ta naklejkę na worku i nie było opcji tego przepakować bez uszkodzenia. Zaślepki też wszystkie miałem. To wygląda ewidentnie na uszkodzenie w trakcie produkcji i w sklepie powiedziano mi że ostatnio często się to zdarza i to nawet w najdroższych modelach bo kontrola jakości zawodzi. Generalnie to pierdoła jest i powiedziano mi że wpływu na gwarancję mieć nie będzie bo już mieli takie przypadki