Wpis z mikrobloga

Przyszły zwolnienia i do mojego korpo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziś po porannym callu widzę, że PMka dodała 1:2:1 ze mną, myślę coś się musi dziać, mieliśmy umówione spotkanie za tydzień.
Krótka rozmowa, raczej zakomunikowanie, bez czasu na pytania ode mnie i papa - pracujesz do końca kontraktu, zwolnienia również dotyczącą naszego działu QA, mimo, że wcześniej uspokajaliśmy i wszyscy od Nas będą pracować dalej, napiszemy maila gdzie odesłać laptopa.

Jakby ktoś szukał do siebie #tester manuala z podstawami automatyzacji python + selenium proszę o wiadomość

Nieciekawe czasy dla osób z małym stażem < 2 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pracait #programista15k #testowanieoprogramowania
Blizz4rd - Przyszły zwolnienia i do mojego korpo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziś po porannym callu w...

źródło: Broke-No-Money

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Blizz4rd: Nie wiem na ile Cię to pocieszy, ale mam wrażenie, że rynek znowu się rozkręca. I chyba część budżetów się odmraża od 3 kwartału. Bo od marca dostawałem 1-2 oferty tygodniowo na LI, od poniedziałku znowu dostaję 3-4 dziennie. Więc nie powinno być tak źle :)

  • Odpowiedz
Bo od marca dostawałem 1-2 oferty tygodniowo na LI, od poniedziałku znowu dostaję 3-4 dziennie


@Blizz4rd: @diarrhoea też mam takie wrażenie, dostaje ostatnio wyraźnie więcej propozycji.
Jak na złość, właśnie kiedy dostałem kontrakt.
Mimo wszystko, procesy trwają z reguły bardzo długo np. 10 dni od zagadania z rekruterem do pierwszej rozmowy z klientem
  • Odpowiedz