Wpis z mikrobloga

Bazarowe spolszczenia zachęcają do wrócenia do starych gier no ale jednak w tym przypadku ciężko mi dłużej pograć w ten tytuł, kompletnie zapomniałem że w tej grze były aż tak duże spadki FPS.

Pamiętam że gra była bardzo trudna, grałem sporo ale w trybie swobodnej jazdy. Po latach nadal jest trudno no ale teraz widzę że trudność polega na makabrycznych spadkach FPS które uniemożliwiają wymijanie samochód i innych przeszkód :x

#ps1 #psx #retrogaming #staregry #gimbynieznajo #nostalgia
Lesrley - Bazarowe spolszczenia zachęcają do wrócenia do starych gier no ale jednak w...
  • 13
@Lesrley: pobiorę dziś o sprawdzę. Jeśli będą dropy to chyba będzie jedyna gra z dropami. Wiem że niektóre gry miały specjalne łatki na emulatory ale to idzie policzyć na palcach dwóch rąk
@Lesrley: pograłem trochę na emulatorze na telefonie. Spróbowałem zagrać w trybie grafiki klasycznej i OpenGL2. Nie doświadczyłem dropów w żadnym z przypadków. Jedyne na co mógłbym zwrócić uwagę to pop up budynków ale na to da się przymknąć oko i z tego co widziałem można to podrasować w opcjach emulatora. Muszę wypróbować jeszcze emulator DuckStation bo podobno czyni cuda (grałem na ePsxe). Przy okazji przypomniałem sobie że to jedna z niewielu
  • 1
@Aeterna: Ten gameplay uciąłem przy końcu ponieważ klatki zaczęły spadać do 10-15 a gra właśnie uruchomiona była na DuckStation :)

Ogólnie klatki najczęściej wariują gdy podczas misji ściga nas kilka radoiowzów lub gdy uruchamiane są skrypty. Na tym materiale w 6:46 możesz zauważyć jak mocno spadają klatki, pomimo że na ekranie zbyt wiele się nie dzieje :x

Ogólnie gra mega klimatyczna i nadal się w to spoko gra no ale te