Wpis z mikrobloga

Dzieje Khorinis od dłuższego czasu mam gdzieś, kiedyś wyczekiwałem każdego filmu i mega liczyłem na tego moda, po aferze z rozpadem zaczął mi on wisieć.

Dostaliśmy świetne kroniki myrtany, kawał dobrego moda, na którego w zasadzie również nie czekałem by nie tworzyć sobie zbyt wielkich nadziei.

Od dłuższego czasu mam podejście jak Dzieje wyjdą i będzie to dobry mod to fajnie, jak nie to mi wszystko jedno.

Aczkolwiek w całej tej dramie już nawet nie ważne czy prawdziwej czy nie irytuje mnie postawa tego zespołu, zawsze budowali swój wizerunek na dosc profesjonalny i coś co można by bylo nazwać "od fanów dla fanów", finalnie kasowane filmy, kasowane kanały są strasznie niesmaczne. Uważam że można było wyjść z tego z twarzą ale w tej chwili nie wiem czy to możliwe gdzie tak się potraktowało fanów, a jestem przekonany że duża część zirytowanych tutaj uczestników dramy kiedyś czekali na tego moda równie co ja, prawda jest taka że przez lata narastała frustracja wśród ludzi względem obietnic, następnie słynnej ciszy że po prostu starczyła taka iskierka by to wybuchło.

Czy sytuacja z nudesami jest prawdziwa? Osobiście zakładam że nie, dość zabawny screen ale na nim wszystko wydarzyło się zbyt szybko, konwersacja jest jakaś sztuczna i mi śmierdzi na kilometr.

Czy build jest faktycznie aktualny? Nikt tego nie wie (poza oczywiście zespołem dziejów), ale uważam że by z tego wybrnąć powinni po prostu coś pokazać by "zamknąć buzię" niedowiarkom (zakładając że coś mają) w przeciwnym razie uważam że ten cios wizerunkowy będzie się za nimi długo ciągnął (i szczerze to na własne życzenie w mojej opinii).

A umówmy dało by się pokazać że prace są w dużo bardziej zaawansowanym stadium bez zbyt dużego zdradzania zawartości moda i tego co w nim będzie.

A zespołowi w sprawie usuwania filmów i kanałów na YT itp. proponuję poczytać definicję efektu streisand.

#dziejekhorinis