Wpis z mikrobloga

@Kierowca-ufo: na Ukrainie nawet najmniejszej nie zdetonowali a mają o wiele więcej powodów by to zrobić, nie dajmy się zwariować wypowiedziami oszołoma bo i w naszych rządach różni się trafiali przecież ;-)
  • Odpowiedz
  • 2
@Qbon1802:

dla propagandy mówić mogą sobie co chcą

Moim zdaniem bagatelizujesz całą sprawę, nie chodzi nawet o groźby, które zresztą same wywierają negatywny skutek, bo inwestorzy mogą się bać lokować u nas kapitał, ale też o tresowanie w nienawiści r0syjskiego społeczeństwa.

W przypadku ukrainy tak ich wytresowali, że poszli jak lemingi walczyć z banderowcami, bo tak im powiedziała ta sama propaganda.

To jest w ciul niepokojące, to jest poziom Korei Północnej
  • Odpowiedz
  • 196
@Grooveer:

Polska podjęła te ryzyko stając się największym hubem uzbrojenia NATO dla Ukrainy

Czy mi się wydaje, czy usprawiedliwiasz ewentualny atak jądrowy na nasz kraj, nasz - nie twój?

Co i czy przekazujemy Ukrainie, to nasze wewnętrzne sprawy, r0sji nic do tego co suwerenne państwa ze sobą ustalają.

Groźby jądrowe pod naszym adresem, bo ośmielamy się utrzymywać stosunki z ukrainą to doskonały przykład na to, że powinniśmy zwiększać pomoc ukrainie aby
  • Odpowiedz
  • 16
@Grooveer:

nie usprawiedliwiam tylko tłumaczę punkt widzenia Rosji.

Wiem, wiem. r0sja czuje się zagrożona, nie róbcie tego i tamtego Polacy, bo was zbombardujemy.

Fajna niezależność, taka niezbyt suwerenna.

Ich nienawiść do Polski nie wzięła się znikąd.

No właśnie wzięła się znikąd, nie mogą się pogodzić z tym, że utracili wpływ na naszą politykę, więc próbują go przywrócić groźbami nuklearnymi.

To tylko pokazuje, że nigdy nie możemy dopuścić do takiej zależności.

Byłbyś
  • Odpowiedz
Co i czy przekazujemy Ukrainie, to nasze wewnętrzne sprawy, r0sji nic do tego co suwerenne państwa ze sobą ustalają.


@Kierowca-ufo:

Groźby jądrowe pod naszym adresem, bo ośmielamy się utrzymywać stosunki z ukrainą


@Kierowca-ufo: to są tak infantylne wypowiedzi, że aż naprawdę szkoda to komentować.
  • Odpowiedz
  • 0
@Grooveer: Skoro kacapy nas nie lubią, to znaczy, że dobrze robimy. Takie pogaduszki niedługo będzie się lepiej prowadziło bez zbędnej, pozornej anonimowości internetu, co nie?
  • Odpowiedz