Wpis z mikrobloga

[chciałem dodać na YT przez kolegę ale tam i tak by komentarz znikł, wrzucam jeszcze raz bo złe tagi dodałem i usunąłem info o Gimperze + dodałem parę badań]
Smiechlem z Revo i jego dbania o zdrowie widzów od razu zaznaczam psychodeliki MOGĄ być szkodliwe m.in u osób z zaburzeniami psychicznymi (m.in schizofrenią albo przejawiającymi takie objawy) nie twierdzę że są w 100% bezpieczne, ponadto może wystąpić tzw bad trip który jest czasem strasznym doświadczeniem jednakże jednocześnie Revo nie ma problemu z promocją (wśród młodzieży i argument mogą kupić lżejszą nie jest istotny bo to może ich przyciągnąć ta oferta) marki, która sprzedaje kawę z 5 krotną ilością kofeiny (wpływ na serce, ile kofeiny to za dużo) w filmie o alkoholu nie mówi o ostatnich badaniach, że alkohol ma negatywny wpływ w każdej ilości niezależnie czy dawka jest jak on to mówi rozsądna (chociaż na plus muszę powiedzieć, że przyznał, że alko działa jakoś szkodliwie ale to jakoś nie obejmuje badań jak zrobił to z grzybami).
A tu spożywanie alkoholu w znacznie większych ilościach a rak
https://www.cdc.gov/cancer/alcohol/index.htm
https://www.cancer.gov/about-cancer/causes-prevention/risk/alcohol/alcohol-fact-sheet

I żeby nie było. nie jestem zwolennikiem zakazywania ale jak już mówimy o używkach to wspomnij też o obarczeniu zdrowotnym kofeiną i alkoholem tak samo dogłębnie jak chodzi o Twój research dotyczący psychodelików. Sam pije alkohol i piję kawę oraz mówię o psajko i wiem że KAŻDE nie tylko psajko są obarczone ryzykiem

#psychodeliki #narkotykizawszespoko #lsd #zdrowie #medycyna #alkohol
billuscher - [chciałem dodać na YT przez kolegę ale tam i tak by komentarz znikł, wrz...
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@Jamniki2: że sam promuje stronę z kawą z 5krotną zawartością kofeiny, w materiale o promocji alko nie wspomniał o tym co mówiłem, ale ma problem do Wiewióra że ten mówi o terapii psjako
  • Odpowiedz
@billuscher: Bad tripy w większości nie są złe, jeśli użytkownik jest przygotowany na taką możliwość, podda się procesowi i chce się czegoś nauczyć, schowa dumę i ego, a po wszystkim będzie starał się zintegrować doświadczenie. Jak ktoś szuka tylko funu i rekreacji, to faktycznie może to zmieść z planszy. Ale to chyba lepiej zjeść emkę niż bawić się w psychodeliki... bo to nie jest zabawa. No może trochę jest, ale przeplatana
  • Odpowiedz