Wpis z mikrobloga

Cześć, pierwszy raz zgłaszam szkodę z #ubezpieczenia szkody komunikacyjnej. Sprawca ma samochód z #arval tak też wpisał mi ubezpieczyciela, na ufg widzę "GREENVAL INSURANCE DESIGNATED ACTIVITY COMPANY" ale nie mogę ogarnąć jak zgłosić u nich szkodę z oc sprawcy, nie są w systemie BLS więc nie mam możliwości zgłosić tego ze strony swojego ubezpieczyciela. Ktoś miał doświadczenia jak zgłosić taką szkodę?
  • 4
  • Odpowiedz
@Vistallo: 30 sekund w google... Dłużej to pisałeś niż jakbyś miał sam znaleźć odpowiedź :D

Ogólnie coraz częstsza sytuacja że u nas firmy podpisuja z gówno firmami z zagranicy umowę i szukaj wiatru w polu.

nie są w systemie BLS


@Vistallo: Są też firmy które oferują bezpośrednia likwidację szkód niezależnie czy dana firma jest w systemie BLS czy nie, czasami warto dopłacić i mieć spokój :)
sayanek - @Vistallo: 30 sekund w google...  Dłużej to pisałeś niż jakbyś miał sam zna...

źródło: 321

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@sayanek: też nie do końca, numer znaleziony przez Ciebie służy do zgłaszania przez klientów Arval (co też mogą zrobić przez jakieś aplikacje mobilne) chwilę po dodaniu wpisu znalazłem na stronie GREENVAL INSURANCE DESIGNATED ACTIVITY COMPANY że obsługuje to jakieś ISON care
Vistallo - @sayanek: też nie do końca, numer znaleziony przez Ciebie służy do zgłasza...

źródło: screen_Arval

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vistallo: No i widzisz :) Dałeś radę :)

Fakt na szybko sprawdzałem, i może dlatego źle napisałem wcześniej, ale ogólnie burdel na kółkach z takimi firmami jest.
  • Odpowiedz