Wpis z mikrobloga

I jak tam wykopki z #neuropa ? Tusk takim samym socjalistą jak Kaczyński i PIS. PO = PIS. Pisałem to od dawna na wielu mediach społecznościowych to madki z PISU i POboty się kłócili kto lepszy. A to wszystko to samo i sytuacja z waloryzacją 500+ to potwierdza. Jaka zatem jest moja propozycja?
Głosujcie na Konfederację.
Tak, wiem, że nie jest to idealna partia. Ale nie ma obecnie lepszej. Wolicie żyć w gospodarczy raju z potężnym wojskiem, bez możliwości adopcji dzieci przez gejów, czy może wolicie jeść kamienie w tęczowym raju i nie mieć się czym obronić gdy cały sprzęt pójdzie na ukraine?
#konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #ukraina #polityka
Patriota_wolnosciowiec - I jak tam wykopki z #neuropa ? Tusk takim samym socjalistą j...

źródło: eVok9kpTURBXy9hYTk5M2ZlZThiODFjZThiOGZmOTc0M2U2NjdhNzhjYS5qcGeSlQMACs0EJc0CVJMFzQSwzQJY3gABoTAB

Pobierz
  • 49
Wolicie żyć w gospodarczy raju z potężnym wojskiem, bez możliwości adopcji dzieci przez gejów


@Patriota_wolnosciowiec: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ten gospodarczy raj jest wzorowany na Arabii Saudyjskiej i gorszych stanach USA. Nie, dziękuję, nie chciałbym publicznego ścinania głowy niewiernym i strojów kąpielowych a'la burka dla kobiet. Niech kacapy z Konfederacji będą sobie zamordystami gdzie indziej.
@Patriota_wolnosciowiec: od kasy ważniejsze sa dla mnie wartości ludzkie. Serio, nie mam najmniejszej ochoty żyć w kraju, w którym ktoś będzie ludziom mówić, że nie wolno się tak ubrać, nie wolno mieć kolorowych włosów, dziewczyna z dziewczyną nie mogą iść trzymając się za ręce itp. A potem, że nie wolno czytać takich książek, nie wolno słuchac takiej muzyki, nie wolno grac w takie gry. A na koniec będzie ganianie po chałupach
Ułomna moderacja wywaliła mi komentarz, bo użyłem słów wulgarnych, których wcale się na Wypoku nie używa. Co za ćwoki. :D
@Patriota_wolnosciowiec: w życiu
Jestem liberałem gospodarczym. Ale nie wierze w ani jedno słowo konfederuskim. Radykałowie religijni zdobywający głosy pod hasłem „Gospodarka!”, antyunijni i antyliberalni rusofile. Przekonuję kogo się da żeby otworzył oczy i zobaczył kim są, i całkiem niezle mi idzie.

I to wyzywanie od socjalistów a la korwin, skompromitowany stary dziad. Ludzie zmieńcie płytę. Życzę 4.76
@Patriota_wolnosciowiec: napisałem we wcześniejszym wpisie. Zapewne na KO.
Jestem liberałem gospodarczym ale nie zagłosuje na konfederuskich z podanych powyżej powodów.
Nie ma partii liberalnej gospodarczo spełniającej moje wymagania tj nie będącej zbieraniną infantylnej szurii, radykałów religijnych i rusofilów.
No i na nic mi liberalizm gospodarczy skoro rządzący są radykalnymi konserwami, nie ma opcji żebym na coś takiego zagłosował.