Bardziej zyebani od tej gry są chyba tylko jej gracze. Gram w fife od 07 a online od 10 i współczesne pokolenie graczy jest zyebane bardziej niż wszystkie poprzednie razem wzięte.

To że jeden z drugim musi się popisywać i bezsensownie kiwać jakby mieli atak padaczki nawet koorwa bramkarzem to jestem wstanie zrozumieć, taki "styl gry", ok. Ale no do chooya, mecz bez zyeba grającego na czas to jest święto. Największy cymbał to grał na czas od 07:00 minuty meczu. Tak tak, strzelił bramkę po wylewie gry i potem podawał przez 80% meczu między obrońcą a bramkarzem.

Co drugi fifa rafa ronaldino pi3rdolony frykasy marakasy brazyliana kopakabana, a dostanie dwa gole po ladze przez pół boiska, sra po gaciach i gra na czas przez 30 min.

Maciuś ze składem za 10 melonów oczywiście musi celebrować każdą bramkę nawet jakiegoś wypierda z doopy przy 3:4 jakby wygrywał mistrzostwo świata.

W FCH, jakiś spoceniec trafi ci dwie bramki i włącza co chwile pauzę żebyś wyszedł z gry. NO PO co debilu jeden z drugim mam wychodzić z meczu w FCH jak jestem przeciętnym graczem i każdy pkt się liczy?

Powszechne też jest, że jak wygrywam w końcówce meczu to typ bez mózgu i godności specjalnie wywala piłkę za boisko i włącza pauzę jedną za drugą tylko by wkoorwić i marnować mój czas, albo liczyć że mi internet wywali.

Mam nadzieje, że połączą baby z chłopami od przyszłej edycji i nie będzie mnie kusiło żeby znowu kupić to goowno.
#fut
DoktorNauk - Bardziej zyebani od tej gry są chyba tylko jej gracze. Gram w fife od 07...

źródło: fifagowno

• 8
@DoktorNauk ale przecież czy przegrasz w 90min czy wyjdziesz to i tak dostaniesz 1pkt ja z drugiej strony nie do końca rozumiem graczy którzy mimo ze widać ze są duuuuzo gorsi to mimo kolejnych bramek 3,4,5… dalej siedzą w meczu i traci się przez nich kilkanaście minut :P
@DoktorNauk: +1, miałem kiedyś takiego śmiecia, co po rozpoczęciu drugiej połowy strzelił gola z kick off glitcha i tak wymasterował schemat, że przez 40 minut bramkarzem rzucał do obrońcy, który główkował do bramkarza i tak z 200 razy. Nie powąchałem piłki do końca meczu. Nawet pauzy nie mogłem wziąć, żeby przestawić taktykę. Ta gra jest bezradna dla ludzi, którzy chcą grać kompetytywnie, albo po prostu dla funu. Jest mnóstwo glitchów, które
@joneq0: Nie dostaje się pkt jak się wyjdzie. Ani pieniędzy w DR, ani 1 pkt w FCH nie dostaje się jak się wyjdzie z meczu. Sprawdzałem.
Dodatkowo, jak ktoś ma nauczyć się grać jakby wychodził z każdego meczu w którym się trafi lepszy przeciwnik? Co mam na bota grać, bo się spoceńcowi śpieszy?
@DoktorNauk dostaje się punkt chyba ze o innych grach mówimy :D
@Psychol7 akurat FC nikt nie gra dla przyjemności tylko żeby wbic najwyższa range najmniejszym nakładem czasu i jak piszesz inaczej to oszukujesz sam siebie xd a w momencie gdy różnica w umiejętnościach jest zbyt duża to gracz A ma uczucie ze gra z botem mimo ze nie włączył squad battles, a gracz b od razu traci piłkę wiec nie wiem gdzie
@joneq0: Jak ktoś ma dużo czasu i cierpliwości to nie do końca opłaca się wychodzić z meczów w fut champions nawet jak przegrywasz 5:0, a to dlatego że istnieje bilans Twoich wygranych-przegranych meczów w każdym fut champions i przykładowo jak przegrasz mecz normalnie to do bilansu dolicza ci 1 porażkę a jak wyjdziesz z trakcie to wtedy nie doliczy Ci 1 a z tego co się nie mylę to 0.5 (nie