Wpis z mikrobloga

Witam coś się coś się zepsuło i nie było mnie słychać więc powtórzę jeszcze raz, wynik Jury w Eurowizji dla Finlandii to jakaś porażka. Ja wiem że te #!$%@? głupi idioci, multikulturalni imbecyle które głosowały na te #!$%@? starą babę z Szwecji to jest jakieś... nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy taakie zaangażowanie muzyczne jak Käärijä, gdzie postawili swoje umiejętności, oryginalność, inscenizacje, i wszystko inne, i dla was znaczyło te #!$%@? leżenie baby na sześcianie czy Euphoria, to powinno się was #!$%@?ć #!$%@?. Tak się powinno się was #!$%@?ć jak mogą was Szwedzi, Izrael tak was nie wyrucha jak wyrucha was Szwecja, aż was kukle będą #!$%@? swędziały... z bólu. To jest dramat #!$%@?, to jest dramat #!$%@?, że w tym idiotycznym konkursie, w konkursie w którym widzowie nie byli w stanie Finlandię wybić na pierwsze miejsce, że imię Käärijä zbezczeszczono, że mają 318 punktów od nich, że mają 18 dwunastek dającym im wygraną, że wy, #!$%@? #!$%@?, powtarzam, #!$%@? #!$%@? daliście tylko 150 punktów na nich, żeby ABBE godnie zaprezentować w ich rocznicy. Niech Szwecja #!$%@? was w dupę, Niech Szwecja dyma tak was Żydzi nie #!$%@?.

#eurowizja