Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki piszę prace magisterską i potrzebuje pomocy w wypełnieniu ankiety, dlatego organizuje trochę oszukane #rozdajo bo trzeba wypełnić ankietę która zajmie 1 minute. Ankieta dotyczy esportu i graczy wiec chciałbym aby osoby wypełniające ankietę faktycznie grały w #leagueoflegends albo były w teamie #pcmasterrace #xboxone lub #ps4. Zachęcam #niebieskiepaski ale w szczególności #rozowepaski, które graja w kąkuter. Aby wziąć udział w rozdajo zaplusuj ten wpis i po wypełnieniu ankiety zrób screena z własnym nickiem z komunikatem o wypełnieniu ankiety. Do wygrania 50cebulionow lub zamówienie na pyszne.pl do 50zl. Losowanie przeprowadzę zapewne w przyszły piątek lub sobotę. Gracze ze #studbaza liczę na waszą pomoc(σ ͜ʖσ)
https://docs.google.com/forms/d/1-PylV9_7wNusYIB8KlIhEALjom_CsLuAbgJGSUqu4zs/edit
  • 26
Gotowe :) Aczkolwiek w kilku miejscach mogły by być dodatkowe informacje czy wybór wielu opcji.
Np w pytaniu o to ile godzin w tygodniu spędzasz na oglądanie E-sportu, jest to zależne ponieważ nie w każdym tygodniu odbywają się rozgrywki, czasami też są przerwy przed wielkimi turniejami lub między sezonami.
W pytaniu w jaki sposób oglądasz rozgrywki E-sportowe chciałem zaznaczyć opcję Na trybunach, online i powtórki niestety do wyboru była tylko jedna z
Nehro - Gotowe :) Aczkolwiek w kilku miejscach mogły by być dodatkowe informacje czy ...

źródło: Screenshot_4

Pobierz
@Nehro: dzięki za komentarz, z oglądaniem w tygodniu założyłem, że każdy wyciągnie jakąś swoją średnią (mogłem bardziej sprecyzować). Z oglądaniem powiem szczerze, założyłem, że każdy wybierze dominującą formę (znów mój błąd :/)