Wpis z mikrobloga

@jatylkozapytac: jedna na drugiej.
Czy niszczy? Patrząc na ilość kurzu (tj. drobin suszonych tkanin) na filtrze po każdym suszeniu, raczej niszczy. Ale jak bardzo wpływa to na skrócenie żywotności ubrań to nie wiem.
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: w lazience zmieści się tylko jedna na drugiej, a rodzina no cóż, suszarka ma być inwestycją pod powstanie nowego, trzeciego członka rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobno przy ciuszkach dla dzieci i ich rotacji mega się przydaje
  • Odpowiedz
Patrząc na ilość kurzu (tj. drobin suszonych tkanin) na filtrze po każdym suszeniu, raczej niszczy

@Noniusz: to są głównie drobinki kurzu które zbierasz na zewnątrz, a nie części samych tkanin
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: to bierz oddzielną suszarkę. Mam dwa kaszojady i bez tego jak bez ręki przy tej ilości prania z dwójki. Pralka i suszarką chodzą prawie codziennie... A co do niszczenia - bardziej materiał niszczy częste pranie niż pranie i suszenie w duecie
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Potwierdzam słowa @moll bierz osobno. Przy bombelkach to rzecz "must have" (bez bombelków w sumie też).
Powiedz tylko staremu, że jak t-shirty nosi Lki, to niech kupuje XLki bo mu się po suszeniu zrobią eLki. Tyle mogę doradzić. Najbardziej sie kurczą właśnie t-shirty. Modele nie mają znaczenia. Jak wyłożysz 1,8 - 2 k to już na pewno będzie dobra.
  • Odpowiedz