Wpis z mikrobloga

Nie da się puszczać mimo uszu jak cie grupa ludzi wyzywa od najgorszych i jeszcze cie ośmiesza


@userrrr: Ty sam sie ośmieszasz i do tego straszysz mitycznymi Paragrafami więc o czym ty mówisz (ʘʘ) ( )
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@userrrr ignoruje 3 lat w pracy obelgi na swój temat. jak bym to zgłaszał to bym chyba całe życie po sądach latał. olać temat i się nie przejmować proste
  • Odpowiedz
@Lardor: Miałem takiego sąsiada, który wyzywał każdego kto mu zaszedł za skóre, albo zrobił coś co w jego mniemaniu było złe, albo warte krytyki i chłopa kiedyś inni sąsiedzi spakowali do auta, wywieźli i kazali mu kopać dół, chłop uciekł im, zglosil to na policje i typki poszli siedzieć na pare lat za próbe zabójstwa, zresztą prawie każdy mu strzelił w pysk za wyzwiska, raz jego lokator chcial mu #!$%@?ć, to
  • Odpowiedz
@Lardor: Ja mam swoje zdanie na ten temat. Człowiek nie potrafo ignorować tego co druga osoba o nim mówi, bo tak działa nasza psychika. Ile też zresztą byll sytuacji jak ktoś strzelil przez to samobójstwo, albo zabił swojego oprawce?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@userrrr zależy kogo psychika jak pisałem, mam sarkastycznie podejście do całego świata i siebie potrafię nawet sam z siebie się śmiać.
  • Odpowiedz
@Lardor: Wątpię byś sarkazmem odpowiadal gdyby ktoś grubo po tobie jechal
( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet antyterroryści się łamią, a tu wykopek będzie mi wciskać kit, ze mam olewac jak po mnie jadą jak po dzikiej świni
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@userrrr no to jego pytaj może nie pisał tego serio. mnie tu ostatnio gość nazwał debilem to go śmiechem wyśmiałem i tyle. obróciłem to w żart
  • Odpowiedz